Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Platby - aneb kdo už zaplatil, přeplatil nebo dluží


Recommended Posts

Původně zaslal: MotoMoto

Tak změna, syn měl jet se mnou a chytil neštovice a nebudem moct jet. Je nějaká šance to přebukovat. Nebo už když je zaplaceno není možné změnit? Díky

Čtu tady že Ti onemocněl syn,to mne mrzí i kvůli mému synovi,tak ať se Tvůj kluk brzy uzdraví a poznají se na jiném klubovém srazu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

termín pro zaslání tabulek už nám vypršel, a máme tady pár hříšníků co se přihlásili a tabulku neposlali:

Čeladník,Hot Men, Chepp a priatelka, Kobra, marian sejna, Míza, Peavey, Pokorný Pavel, PP205, Vřískot, Dzana.m

prosím u urychlené zaslání!!!

[upravil dne 2/5/10 mk405]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mk405: PAne prosimte muzes me skrtnou ze seznamu? Jaksi mi do toho vlezly rodiny povinosti a jedu do Bulharska.. a jaksi to nemuzu posunout... Pokud je potreba zaplatim nejaky stornovaci poplatek, bez problemu. Jen sem se sakra tesil a zas mi to nevychazi.... uaaa.... :(

Takze proste nedorazim, nen ito schavlne ani planovane... proste sem se to dozvedel ted pred par dny a jaksi sem nepostrehnul ze se mi to prekryje se srazem... :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

prověřím co se s tím dá udělat...

čili nepojedete ani jeden?

přebukovat? máš na mysli jako nechat peníze na klubovém účtu s tím že by jsi je použil k úhradě nějakého dalšího srazu?

Přebukovat jsem myslel to že buď se peníze vrátí a nebo je tam nechám na jindy, to je jedno. Já samozřejmě pojedu, snad. Právě ležím s nějakým hnusným kašlem, ale do pátku budu fit a vezmu to jako ozdravný pobyt.

Takže jeden člověk s jídlem a ubytováním kdekoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož je Martin služebně mimo ČR pokusím se odpovědět na vaše otázky já.

Chepp: jestli jsem se díval správně, zatím si sraz neplatil takže není co řešit. Chatku poskytnem jiným zájemcům a žádnej storno poplatek platit nemusíš. Je to sice mrzuté ale nedá se nic dělat, třeba ti to vyjde příště. ;)

MotoMoto: jak je psáno v prvním příspěvku, přeplatky-nedoplatky se vyřeší na místě. Peníze za syna zpět tedy dostaneš a s tebou počítáme. Pokud nejsi proti, ubytuju tě třeba s Pepitem do jedné chatky. Souhlasíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď mě poprosil kamarád, jestli bych ho nevzal na náš sraz, rád by to viděl :). Šlo by to doplatit na místě? Jestli jo, vzali bysme si třílůžkovou chatku (byl by s náma Burísek, se kterým mám teď dvoulůžkovou chatku), jestli je nějaká volná, jestli ne přespal by v mém autě. Díky za odpověď :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zoby:jj, přeplatky nebo nedoplatky vyřešíme na místě

jinak jak už bylo mnohokrát napsáno, bylo to špatně zapsáno kvůli dětem, které jsme nakonec oprostili poplatku úplně..., všichni dospělí se dělí na řádný/neřádný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...