Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

olej v prevodovke


grage

Recommended Posts

zdravím, s kamošom som menil spodné čapy na prednej náprave a pri zoroberaní mi vytiekol nejaký olej z prevodovky. Olej sme doplnili, no problém je že sme nanašli žiadny otvor na kontrolu hladiny prevodového oleja. Ako zistím či je ho tam dosť?

Inak 2.0 HDI, manuálna prevodovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

...grage, prepac, ale nerozumiem ako ti vytiekol ten olej, v momente ako ste nieco robili s tymi capmi ti vytieklo viacej oleja? pred tym si tam nic nemal??? pytam sa lebo na fotrovej 407 2.0 hdi je prevodovka tiez zo spodu cela od oleja,ale nieje viditelne miesto uniku proste je cierna od nejakeho uniku, ktory ale nieje nejak velky, olej plus spina prach. preto sa pytam. rozpraval som o tom s mechanikom, vravel, ze olej sa v prevodovke nemeni, je tam proste na furt to ze vzniknu nejake netesnosti je dost caste...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: paliman

...grage, prepac, ale nerozumiem ako ti vytiekol ten olej, v momente ako ste nieco robili s tymi capmi ti vytieklo viacej oleja? pred tym si tam nic nemal??? pytam sa lebo na fotrovej 407 2.0 hdi je prevodovka tiez zo spodu cela od oleja,ale nieje viditelne miesto uniku proste je cierna od nejakeho uniku, ktory ale nieje nejak velky, olej plus spina prach. preto sa pytam. rozpraval som o tom s mechanikom, vravel, ze olej sa v prevodovke nemeni, je tam proste na furt to ze vzniknu nejake netesnosti je dost caste...

no neviem,neviem ci mas dobreho mechanika,skus vypustit olej s prevodovky co ma 200t.KM a potom uvidis ci ma tvoj mechanik pravdu,podla mna nic nieje na vzdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..tak je mi jasne ze ak by sa na aute nabehalo nieco cez 250 tis. km , tak by bolo lepsie aj ten olej vymenit, ale na tej 407 je nabehane nieco cez 160 tis. a su tam proste netesnosti a to chcem prave zistit, ze ako je to u ostatnych, pomer kilometrov a olejove stopy na prevodovke zospodu....zaujima ma to lebo niesom presvedceny o tom ze je to v pohode proste, ked to auto ma nabehanych 160 tis a su tam netesnoti na prevodovke....tod vsio..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netesnosť prevodoviek je úplne bežný nežiadúci jav. Otázne je iba určiť hranicu kedy je to ešte únosné a kedy nie. Normálnym javom je že sa na povrchu vytvorí povlak z mastnoty a prachu. Všeobecne sa za únosnú hranicu považuje ak na nej nenájdeš kvapku oleja a celý povlak je relatívne suchý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nie som mechanik tak možno trepnem nejú hlúposť, ale ako mi menili ten spodný čap tak típek uvolnil poloos, tá sa vysunusla z prevodovky a vytiekol od tiaľ olej. určite tam bude nejaký semering ale niečo podobné. olej sme tam doliali potom len odhadom. Inak to čo vytieklo bol celkom sajrajt a aj keď píšu že tá nálpň je celoživotná tak to asi vymením. Navjac mám mi tá prevodovka začala jemne pískať. viem že to prevodovky robia, ale moc dobrý pocit z toho nemám.

- pomohla by výmena toho oleja?

- koľko ho tam treba presne naliať, keď nemám tú kontrolnú zátku?

- koľko tam je originál toho oleja a koľko tam zostane keď to vypustím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdravíčko, chcel by som vymeniť ten olej v prevodovke, len neviem koľko ho tam naliať keď nemám kontrolný otvor. Keďže niečo mi vytieklo predtým a následne som dolial, tak nemôžem postupovať spôsobom \"koľko vypustím, toľko dolejem\". Prosím poraďte, konkrétny typ prevodovky (aj moje VIN) je uvedené vyššie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

grage

zahřej olej v převodovce delší jízdou (cca 30-50 km) a pak hned vypust olej z převodovky, nechej to nějakou dobu vykapat, potom nalej 2 litry nového oleje Total Transmission BV 75W-80 a budeš mít v převodovce olej jaký tam má být a i množství jaké má být...

příště až budete něco dělat kolem poloos, přivažte poloosu provazem nebo třeba drátem k převodovce aby vám nevypadla z diferenciálu--není normální,aby vyjela při výměně spodních kuláků...:myslim

[upravil dne 14/6/10 ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď :papa. Mohlo sa niečo stať keď vyšla tá plolos von? lebo sa mi zdá že teraz je tá prevodovka hlučná (hlavne keď sa zahreje), je to taký pískavý zvuk a navyše som teraz zistil, že keď zatáčam doľava tak to píska fakt výrazne (cez otovorené okno zreteľne počuteľne) . ....... začínam byť fakt nasraný na to \"mechanika\":fnuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: grage

No ja nie som mechanik tak možno trepnem nejú hlúposť, ale ako mi menili ten spodný čap tak típek uvolnil poloos, tá sa vysunusla z prevodovky a vytiekol od tiaľ olej. určite tam bude nejaký semering ale niečo podobné. olej sme tam doliali potom len odhadom. Inak to čo vytieklo bol celkom sajrajt a aj keď píšu že tá nálpň je celoživotná tak to asi vymením. Navjac mám mi tá prevodovka začala jemne pískať. viem že to prevodovky robia, ale moc dobrý pocit z toho nemám.

- pomohla by výmena toho oleja?

- koľko ho tam treba presne naliať, keď nemám tú kontrolnú zátku?

- koľko tam je originál toho oleja a koľko tam zostane keď to vypustím?

Ahoj, by ma zaujimalo, co znamena ked prevodovka piska. Kedy sa to prejavuje? Myslim tym, v ktory moment. Napr. ked preradujes......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to nie je tak úplne pískanie ale je to taký hluk vyššej frekvencie a počuť to až keď je to zohriate. Prejavuje sa napr. pri brzdení motorom v určitom rozsahu otáčok, ale aj pri akcelerácii (pri 90ke na 5-ke to počuť pomaly silnejšie ako motor, potom to zasa prestane). A olej tan išiel Total mylsím že 75W-80, ešte to skontrolujem na flaške.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

No teraz neviem. Uvedené oleje majú rozne hodnoty GL.

Total má GL-4 a ten Shell a ESSO majú GL-5. Ešte som narazil na túto tému

http://forum.autobazar.eu/prevodovy-olej-psa-t24342.html

, tak teraz som z to úplny pako. V Peugeote mi nevedeli povedať čo je tam za olej, vraj to je originál a na flaške majú napísane len 75W80

A tež mi tam povedali, že to píslanie nebude pravdepodobne spôsobené olejom ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pastorek

Podľa VIN máš inú prevodovku, bez kontrolnej zátky. Neostáva ti nič iné iba vypustiť všetko a naliať 2 litre.

[upravil dne 1/6/10 pastorek]

:myslimPravdepodobne mán rovnakú prevodovku a tiež sa chystám vymeniť v nej olej.

Podľa obrázku - vypúšťací šrob je pozícia 15 a nalievací pozícia 22. Ako sa dá dať dole ta zátka - poz. 23 ?

Ďakujem za odpoveď :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...