Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výměna spojky


brslen

Recommended Posts

Původně zaslal: ozzy56

sakra chlapyyy :)--ten setrvačník je přiřazen k motoru,néé k autu...,jestliže ho ten typ motoru má,tak je v každém typu vozu značky Peugeot,který ten motor používá...

To na tom, jestli ho 607 má nebo nemá nic nemění...... :D tak má, nebo ne..?? 2.2 HDi??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

valeo dela sadu bez dvouhmotaku ,ale ta sada je ctyrdilna ,je to primo takova nahrada ,bez dvouhmoty \"ctyrdilna sada stoji 21500,- +prace ,dvouhmotak se uz da ale taky sehnat -+ 13tis+spojka +prace ,

bezna cena dvouhmotaku je ale kolem 18tis ,nic levneho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Budhas

Původně zaslal: ozzy56

sakra chlapyyy :)--ten setrvačník je přiřazen k motoru,néé k autu...,jestliže ho ten typ motoru má,tak je v každém typu vozu značky Peugeot,který ten motor používá...

To na tom, jestli ho 607 má nebo nemá nic nemění...... :D tak má, nebo ne..?? 2.2 HDi??

pokud ti nekdo do auta nenamontoval ctyrdilnou sadu od valea tak mas na 100% dvouhmotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Budhas

Původně zaslal: ozzy56

sakra chlapyyy :)--ten setrvačník je přiřazen k motoru,néé k autu...,jestliže ho ten typ motoru má,tak je v každém typu vozu značky Peugeot,který ten motor používá...

To na tom, jestli ho 607 má nebo nemá nic nemění...... :D tak má, nebo ne..?? 2.2 HDi??

mění,všechny motory 2.2 HDi ho mají,tzn.,že ho mají i všechna auta osazená tímto motorem:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pagot

Původně zaslal: Budhas

Původně zaslal: ozzy56

sakra chlapyyy :)--ten setrvačník je přiřazen k motoru,néé k autu...,jestliže ho ten typ motoru má,tak je v každém typu vozu značky Peugeot,který ten motor používá...

To na tom, jestli ho 607 má nebo nemá nic nemění...... :D tak má, nebo ne..?? 2.2 HDi??

pokud ti nekdo do auta nenamontoval ctyrdilnou sadu od valea tak mas na 100% dvouhmotu

ta 4dilna sada stoji 19 300 v auto kelly :blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

original spojka vydrzi mnoho km me bylo receno ze setrvak menit se spojkou , pro dobreho servismena neni problem zmerit vule setrvaku a pak se rozhodnout menit/nemenit

vule setrvaku se pozna krom jineho taky pri startu/chcipani motoru ,kdyz se motor \"oklepe\" tak ze zamava pozorovatelne celym vejfukem , na 607me kterou jsem tak namahave shanel kamaradoj odesla spojka takze mu delali spoku+setrvak , kupoval tu akcni sadu dvouhmota+spojka a reknu vam ze veskere vibrace - oklepy pri startech a chcipani jsou fuc ,je to proste naadhera i prez to ze ma v haji ten silentblok motoru jak je u rozvodu ... ,zajimalo by me jak se chova ta ctyrdilna sada bez dvouhmoty ...

take me ale v jednom servise rekli ze to chce okamzite vymenit ,protoze kdyz se to rozpadne zkurvi to prevodovku ... takze vam to asi na dalku nikdo nerekne

[upravil dne 30.3.10 pagot]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak vlastně poznám, že se životnost spojky blíží už ke konci? Poslední dobou se mi párkrát stalo, že se měla problém chytnout. Asi to byla moje chyba, protože jsem při přeřazení z 3 na 4 špatně pustil spojku. První jsem přidal plyn, čím jsem měl otáčky někde kolem 4000ot. a do toho pustil spojku. No a ta měla problém... Snad je to normální, ale na klidu to nepřidá, když už vím, kolik stojí :) Jinak sama od sebe neprokluzuje ani na vytočenou dvojku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...