Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

centrál v klíčku nefunguje


honzin406

Recommended Posts

Zdravim,

ja mam old model - radio, a vcera sa mi stalo to iste, dioda svieti ale central nereaguje. V mojom pripade je to o to horsie, ze musim este zadavat aj kod manualne.

Mam pocit ze dioda svieti kratsie - to by mohol byt naznak vybitia. vymenim baterie a dam vediet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no takze hodim tu aj ja nieco vzhladom ze som mal rocnik 95 406 a motor 2.1td a mal som tam radio a ak to tam mate aj niekto z vas treba po vymene baterie v kluci sparovat kluc s autom!!! ja som tiez vymenil a uz nefungoval takze som volal do peugeotu a oni ze treba zapnut kluc do polohy zhavenia v spinacke a potom podrzat tlacitko na kluci na zamykanie cca 10s a hotovo kluc by mal fungovat a mne aj fungoval a hlavne to dovieranie okien od vyroby :super ale ak mate infra netreba nic parovat len pri zamykani musis namierit kluc ku prednemu stropnemu svetlu. cus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U starýho modelu jsou všichni rádi, když se jim auto odemkne alespoň na 10m. Má to malý dosah ;)

Jinak mám taky 96 a mám rádio. Baterky vybitý (LEDka ještě bliká) ... Nejdřív to nechtělo zamykat na superblokádu, a pak už to nešlo vůbec. Čekám, až někde zahlídnu ty správný baterky (CR1620), protože to je po marketech nedostatkový zboží :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když měníš baterie tak to pak taky ledka zůstane svítit. Tzn., že je třeba klíč spárovat s autem. Postup už tady je. Takže bych tipoval, že se ti při pádu klíček rozpůlil, stačí jen částečně a tišťák na chvíli ztratil kontakt baterií. Zkus spárovat a uvidíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...