Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mazání NADPISŮ a nasledně příspěvků


Recommended Posts

Chci tímto požádat všechny uživatele fora aby přestali po vyřešení svého problemu upravovat nadpisy tematu do podoby \"Vyřešeno\" nebo \"Prodáno\" a nasledně vymazali sve přispěvky v tematu, nevim kdo s tím začal ale začíná se to tu nějak množit.

Značně tímto znepřehledňujete forum, naaopak váš vyřešený problem muže pomoci v budoucnu ostatním. Použijte upravit a upravte nazev tak aby původní nazev zustal a za pomlčku přidejte \"Vyřešeno\" nebo \"Prodáno\" v připadě prodeje moderátoři přispěvek zamknou, v připadě řešení problemu popište jak byl problem vyřešen, jinak to tady bude za chvíli vypadat cšechno jako tohle -

Dopoledne jsem mazal stejně vypadající dva inzeráty

A nebylo to poprvé

Děkuji za pochopení.

[upravil dne 15/3/10 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Osobně mi nijak nevadilo, když tu bylo mazání příspěvků omezeno. Myslím, že to bylo nastaveno nějak takhle - svůj příspěvek můžeš opravit nebo smazat maximálně do 10 minut po zveřejnění, pak už jen zásahem admina a vůbec by mi nevadil návrat k takové praxi.

[upravil dne 28/7/2013 10:49 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde, ale to bude na prd.. Když třeba Roman má teď vlákno ke kalendářům, bude chtít aktualizovat vždy úvodní příspěvek - dopsat třeba kdo ještě nezaplatil a podobně, tak bude pořád otravovat adminy? A když prostě napíše novou odpověď, snadno se potom ztratí a nebude na očích... To je těžko. Spíše dát do pravidel o zákazu takového mazání a trestat to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže mazání je krok nevratný a tudíž, i když nastoupí třeba trest v podobě banána, stejně vlákno ztratí smysl. Vím, že můj návrh určitě nebude ideální, ale vím, že to fungovalo a na zásadnější problémy (krom brblání stále se vším nespokojených jedinců) si nevzpomínám.

Tvé řešení v podobě trestů by bylo možné pokud by nové fórum drželo nějaký čas v paměti smazané příspěvky (třeba 24 hodin?), ale vůbec netuším, jak by to bylo technicky náročné.

[upravil dne 28/7/2013 11:11 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím,... Kdyby šlo \"nějak\" nastavit, že upravit první příspěvek půjde, ale jen přidat další text pod ten, co už byl napsaný. Tak by to bylo fajn, třeba do těch 10min od zveřejnění jde text upravovat kompletní, ale pak jen připisovat nějaký další,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cim viac byrokracie a obmedzeni tym menej ludi... skor to bude mat odstrasujuci charakter,

kazdy si povie ze na tom fore im musi vysmazat ked robia hentake restrikcie...

mne osobne prehnanost moderatorov zacina prekazat... boli casy ked som mal aj 20-30 prispevkov denne, vela co sa prihlasilo uz na forum nechodi,

su tu stale tie iste tvare, ktorym to nevadi a su takpovediac nedotknutelni a aj sa tak spravaju...

pride novacik, zada chybne nazov vlakna a hned lock... chore

stalica zada nezmyselne nazov vlakna a je to ok...

[upravil dne 28/7/13 11:22 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cim viac byrokracie a obmedzeni tym menej ludi... skor to bude mat odstrasujuci charakter,

kazdy si povie ze na tom fore im musi vysmazat ked robia hentake restrikcie...

---------------------------------------------------------------------------------------

zdá se mi,že poslední dobou je to čím dál tím oblíbenější :myslim:myslim

[upravil dne 28/7/13 11:26 od davidekcz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovečko - promiň, ale pleteš jablka s hruškama. V tomhle vlákně se bavíme o tom, jak často se tu zbytečnými zásahy do tématu (promazáním, úpravou názvu) celé vlákno stává nesmyslným a jak docílit toho, aby tomu tak nebylo. Já navrhuju pouze návrat k praxi, která tu několik let bez problémů fungovala a kýženého cíle dosáhla.

Zásahy moderátorů se snad řeší někde jinde

[upravil dne 28/7/2013 11:29 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zesvětlit, přešrktnout původně napsané ... to fakt ne. Je tu řada vláken (především srazových), kde se neustále edituje první příspěvek a dopisují údaje (účastníci atd). Tohle je uživatelsky nepřijatelné.

Záložní kopie? Určitě se dělá, nevím jak často, ale že se v ní chtěl vždy admin hrabat, aby vrátil příspěvky zpět? Ten má hromadu jiné práce, kterou běžný uživatel nevidí. Navíc to není jeho zaměstnání, aby tu byl neustále on-line a měl čas na všechno.

Logické a jednoduché je, aby každý uživatel, který vyřeší svůj problém, nebo prodá věc v inzerci, jen do nadpisu dopsal jedno slovo. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně mi nijak nevadilo, když tu bylo mazání příspěvků omezeno. Myslím, že to bylo nastaveno nějak takhle - svůj příspěvek můžeš opravit nebo smazat maximálně do 10 minut po zveřejnění, pak už jen zásahem admina a vůbec by mi nevadil návrat k takové praxi.

[upravil dne 28/7/2013 10:49 od Medvěd]

No když už tak NADPIS (úprava do 10 minut) ne celý příspěvěk - já mám třeba vlákno o autě u kterého upravuju nadpis už třetím rokem dle toho co se zrovna s autem děje. Stejně tak měním obsah prvního příspěvku - dopisuji postupně.

Jsem pro jasné pravidlo ve smyslu \"Prodám xxx xxx - PRODÁNO\", ne mazat celý příspěvek či nesmyslně krátit nadpis :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky by se mohl stanovit BAN, kdyz tazatel na konci nejakou popuarne-naucnou metodou dostatecne nevysvetli, jak problem vyresil ;)

IMHO v nekterych pripadech je mozne apelovat na soudnost jednotlivce, ale to je tak asi maximum.

P.S. misty mi prijde usmevne, kdo vsechno se tu k tematu vyjadruje :)

[upravil dne 2|8|13 12:21 od .mycTD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak BAN bych za to nedaval ale je fakt, ze mnohdy dovysvetleni chybi. Vsak nikdo nejsme bez viny, kazdemu se obcas muze stat, ze vlakno necha trochu \"vyhnit\" aniz by dopsal nejake rozuzleni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...