Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 405 By KingSpade V.2 (new photos)


KingSpade

Recommended Posts

Tak bych vám taky rád představil svůj povoz..Jedná se o přelomový ročník 1992/93 a tudíž nový model...motor 1.6 8V

Můj otec ho kupoval v roce 2004 s najetými asi 120tis. kilometry na počítadle...otázkou je ale zda-li byl tento údaj poctivý nebo ne, neboť hned po koupi, bylo tomu asi pár měsíců se auto začalo přehřívat (120 °C)...po zjištění že je podpálený válec šlo auto na výměnu motoru který měl najeto 124tis. a tento motor do této doby zatím spolehlivě (ačkoliv stářím už začíná mít mouchy) funguje na jedničku...no a na přelomu roku 2007/08 se začala psát historie 405 a KingSpade...můj otec si totiž koupil Seat Toledo 1.9 TDi ...takže bylo jasné že 405ka padne do mých rukou.

Začal jsem vychytávat první mouchy...komplet brzdový systém (kromě předních brzd ty byl měněny v roce 2007) vyměněn...dále mě postihla výměna kloubu řízení...a v neposlední řadě nedávno výměna kloubu levé přední poloosy.

V nynější době mě trošku štve že autíčko začalo trošku více papat olej...(od výměny ve 243tis. do nynějších 250tis. spapalo asi 1,5 oleje...asi gufera propouští).

A moje dojmy?...jakožto 405ka která je řazena k limuzínám, tak strašně moc místa jak ve předu tak i vzadu (a to měřím 195cm)...dále poměrně velký kufr což mi vyhovuje...složím do něj i dvě horská kola takže velké plus....dále bych vyzdvihnul sehnatelnost dílů...nejsou moc drahé a celkem sehnatelné...taky plus že mám známého na vrakáči PSA a mechanika který se v mém autě parádně vyzná.

No a ještě pár čísel nakonec: od roku 2004 jsem zpočítal že do auta zahučelo kolem 50 tisíc (započten je i nový motor)...no a nakonec spotřeba...pokud chci tak dokážu jezdit za 6,5 7litrů na 100...pokud se tomu šlápne není problém jezdit i za 10 na sto.

No to by bylo asi zatím vše (ps: jen co bude zbytečný peníz dám se do opravy kastle)

110.jpg

210.jpg

410.jpg

610.jpg

a tady jak by to auto asi mělo vypadat v budoucnu

realit10.jpg

realit11.jpg

zatím nejnovější foto co mám

1810.jpg

1910.jpg

[upravil dne 29/5/10 KingSpade]

[upravil dne 8/2/11 14:13 KingSpade]

[Edited on 3/5/11 20:49 KingSpade]

[Edited on 8/5/11 16:29 KingSpade]

[Edited on 27/5/11 15:23 KingSpade]

[Edited on 27/5/11 15:24 KingSpade]

[Edited on 10/7/11 16:49 KingSpade]

[Edited on 13/1/12 20:20 by KingSpade]

[Edited on 23/3/12 18:16 by KingSpade]

[Edited on 10/4/12 22:08 by KingSpade]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

tak přidám nějaký nový fotky jak teďka 405ka vypadá....

2110.jpg

2210.jpg

2310.jpg

2410.jpg

2510.jpg

2610.jpg

2710.jpg

....jinak je mi jasný, že moje auto je **** a nikoho neosloví, ale já jsem za něj rád a dělám všechno pro to aby dále brázdilo cesty po světě...

[upravil dne 30/4/10 KingSpade]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čéče ta barva je taková \"měňavá\". Na některejch fotkách je poznat, že je to modrá, někde vypadá jako černá a na dvou fotkách mi připomíná Vert Sorrento mojí bejvalky... Blinkry v předních blatnících nebyla zrovna sériová výbava každýho modelu (moje STDT je neměla) a vraťáky v nárazníku jsou běžná záležitost. Jinak ten kufr máš chycenej celkem solidně, auto dostalo na PZ část ránu?

Jinak moc pěkná kárka, jen by to chtělo nějaký hlíny místo plechu (např. origo 14ky ze SRi);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

barva je pořád stejná....to asi dělá foťák (taky že foceno mobilem s jen 3mpx)...jinak ránu to dostalo na LZ část..od toho taky je celej náboj kola křivý takže kolo sbíhá dovnitř (ne jako na starejch liazkách bez zatížený korby ale přesně naopak).....a kufr chycenej je pěkně no..taky ho snad bude čekat výměna jelikož ta rez není všechno ale solidně se mi loupe barva od letošní zimy a každý déšť to jen a jen rozšiřuje.

joo a ty hlíny jsem měl jedny v merku ale než se sehnaly prachy tak byly fuč origo 15\' peugeot

ale jinak díky za tu malou chválu...hodně lidí říká že to je vrak zralej akorát na šroťák, což s tím nesouhlasím, na to kolik má let jezdí hodně slušně a hlavně toho místa uvnitř ale to ty znáš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KingSpade

hodně lidí říká že to je vrak zralej akorát na šroťák, což s tím nesouhlasím, na to kolik má let jezdí hodně slušně a hlavně toho místa uvnitř ale to ty znáš :)

Když mi někdo něco takovýho řekl, tak jsem mu to odkajval a myslel si svý. Při prodeji bylo tý mojí 405ce 15,5 roku a nakrouceno měla podle tacháče 375,5 tis. km. Lepší auto jsem nikdy neměl:fnuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 8 měsíců později...

stále naživu...jinak poslední info je že asi po roce ježdění s klouzající spojkou a dovedení to do extrému kdy už auto nevyjelo ani pořádný kopec už má konečně autí novou spojku..nové gufera v převodovce plus nový olej...výsledek? auto je krásně tiché a dokáže protáčet kola i na dvojku:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...