Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

BiFFova T16 ( 350 - 450 HP )


BiFF

Recommended Posts

Ted nebylo moc casu tak jsem to aspon umyl at to trochu vypada.

Pristi tyden pujdu odvzdusnit jeste jednou brzdy jelikoz to brzdi uplne na podlaze 😕 vymenit olej uz za ten co tam ma byt ( momentalne tam je 10w40 na proplach ) 

vycisti se komplet koberec kdyz tam neni interier  udelat geomku pak poskladat interier na finale a hura na STK :D 

IMG_7628.JPG

IMG_7630.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 4 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 4 měsíce později...

Tak konecne.

Po delsi odmlce kdy probehlo hodne testu kvuli prehrivani vody ( novy termostat pak bez termostatu pak chladic ven proplach ) pak vetsi otvory v narazniku kvuli privodu vzduchu se nakonec prislo na vinika.

Tim jak se auto dlouho nevyuzivalo doslo k totalnimu zasrani predniho chladice 😕 viz obrazek.

Nyni je auto opet prestaveno na origo vodni IC a je tam dany novy chladic z mi16 , je vyssi nez z Tecka a tim padem tam neprotahnu trubky k memu AIR IC proto ta prestavba zpatky.

Auto nyni funguje ok nic se neprehriva takze  ho zase musim rozebrat abych se dostal k  domku termostatu abych tam mohl dat zpatky termostat :D 

Letos to odjezdim takhle a na zimu necham vycistit origo chladic a pak pujde zpatky do auta i s AIR IC ;) 

STK je udelana takze ted uz jenom jezdit :) 

Jeste jsem musel predelat WG banku na jinaci misto kvuli origo IC takze musim jeste doladit banku at funguje jak ma ;) 

 

 

IMG_0968.JPG

IMG_0960.JPG

IMG_0641.JPG

IMG_1006.JPG

Upraveno uživatelem BiFF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...