Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PRISADY DO OLEJE


P205XR

Recommended Posts

Jo hele a co nějaký přísady do dieslu, který se tam nalejou před výměnou oleje, nechá se pak motor 20 minut běžet a pak se vyleje olej, prej to vyčistí.... máte někdo zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS23 je to z tý blbý reklamy, kde ukazovali, že ten motor je pak schopnej běžet i bez oleje? To, co má obal jak kanárek, ale nemá ani českej návod, natož nějaký údaj o složení??? Tak tenhle sajrajt bych si do motoru nenalil, ani kdyby mi za to platili. Ale vaše věc, lejte si tam co chcete...

Jinak, Slick50, Ekolube apod, vše co obsahuje teflon - jo, motor se ztiší. Ale jen proto, že se tím zablemcá a zalepí. Tyhle vodičky kdysi zkoušeli nějací maníci, co na brzdě připravovali motory na závody. A byli z toho dost nasraní, téměř neznatelně, ale přeci jen jim to trochu ubíralo výkon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oddie, ty me desis!!!!!

Co jsem slysel, tak PS23 obsahuje taky teflon. A prijde mi, ze kdyby to bylo tak spatny, jak rikas, tak by je uz davno nekdo zaloval ne? No ale asi to i tak zkusim. Stejne mi budou rozebirat na jare motor kvuli ty zas...y prevodovce, tak mi aspon reknou co to s motorem udelalo :))

Makovice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si nekoupil nic, a ani nekoupím. Jak jsem řekl, považuju to za zcela zbytečné vyhazování peněz, asi jako za Herbalife...

Slick50 používali maníci na servisu, když se pořebovali zbavit "utahanějšího" diesela - na pár tisíc km to zlepšilo tlaky...

Ad žaloby - možná nějaké proběhly, možná ne. Jak se o tom dozvíš. Nicméně, setkal jsem se s tvrzením, že PS23 měl (ne u nás) nějaké potíže s klamavou reklamou. Ale já to nikde hledat nehodlám, mě tahle problematika prostě nezajímá. Každopádně, žaloba v našich podmínkách na něco takového je směšná - chtěl bych vidět, jak něco dokazuješ... ®aloval už někdo Herbalife? A koupil by sis ho???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...