Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Folie


KUBBACHER

Recommended Posts

Dobré ráno chlapci, mám na své 309 tmavé folie, můj soused na své 306 je měl také, dokud ho nezastavili chlupati, a vyhrožovali mu odebráním papíru, nakonec si vzal 1000,- s tím, že to musí sundat. No ja jsem zatím v poho a nic sundavat nebudu, jake máte s tím zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Ano mame s tym nejake skusenosti. Ked sme s priatelkou kupovali auto, hned na to sme boli na STK. Tak po kontrole sa majster pytal ci mame osvedcenie o technickej sposobilosti folii. Tiez sme na ne ho pozerali ako puci. ( jedine nase stastie, ze boli po znamosti ). Poradil nam chlapika, ktory vystavil taketo osvedcenie dodatocne. Ked ma zastavia policajti a uz nevedia na com by ma zbuzerovali, pytaju tuto karticku. Podla Zakona ... o cestnej premavke su schopny za to zobrat technicak ( na mieste neodstranitelna vada na vozidle ), ked nie su folie s atestom ( resp. sa tvaria ze su s atestom). Asi tolko z osobnej skusenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem slyšel, že v zákon o silničním provozu ty folie vyloženě nezakazuje, jedině, že by ty folie měnily barvu, třeba když stojiš na semafóru a místo zelené to vidíš třeba jinak. S tím atestem jsem to slyšel, i o tom potvrzení, ale mám v plánu se na to podívat do zakoníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...je to malinko jinak. je potreba rozlisit folii absorbujici slunecni paprsky a folii bezpecnostni. obecne folie nesmi zakryvat predni okno a u bocnich vperedu je povolena nejaka propustrnost svetla. (tusim ze 70%, ale bez zaruky). co mate na zadnim okne a na zadnich bocnich je vase vec. pokud se chcete vyhnout problemum s policajtama pak kazda folie musi mit atest 8SD. vice na www.steinbauer.cz, autofolie.safex.cz, glassgarant.cz,... v praze folie s papirem anbizi domansky na praze 5 a federal cars na 4ce ma nejake smluvni partnery na p10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, jak pise Michal. Dle vyhlasky muzete mit na prednich bocnich oknech 40% folie a na zadku uz je to snad jedno. NEdoporucuju davat ale tmavsi, protoze v noci je videt uplny hovno a pri couvani si musite dat dozadu jeste nejakej halogen :D Kazdopadne ty folie museji mit atest a pak policajt neudela vubec nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady u nás v Liberci sou benga na folie celkem v pohodě. Jenom na hranicích celnáci pruděj. Čecha do němec s foliema nepustěj a němce do čech bez zastěrek jo. Je to trochu nahlavu.

Jinak mě když lepili folie tak pod ně nalepili takovej proužek s nějakejma čislama a atestem. Alespoň to tak dělá Bruxafol.

Voštíku zkus vydržet. Mám kamoše kterej lepí folie. Zeptám se ho jesti by nějaký ty nalepky s atestem nedaroval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo, kdyz budes v tom tazani vzpomen si taky na mne, pls!!!

No a jinak panove mam zatmaveni tak aspon 80% vsude (samo krome predniho skla :) ) a benga je obcas prudej, ale na druhou stranu uz me i parkrat nechali jet. Co ja jsem slysel (i od tech fizlu), tak bocni vpredu min. propustnost 70%, zadni (vyko) min. 50%. Co se tyka toho atestu, prej to fakt funguje spolehlive, jenom kdyz je fakt neodbytnej, tak to hleda v technicaku (MALYM), ale o procenta bych se nebal. Vlastne ani nevim jak by to merili na silnici :D :D :D

No jinak 1000,-? To te asi fakt nemeli radi ja jim dal vzdycky max 200,-. Musis delat trochu troubu, to zabira. "Ja nevim ja to uz takhle koupil ... a to fakt nesmi bejt ... tak to to budu muset rychle sundat ...". Zkus to. Hlavne se s nima clovek nesmi hadat!!!

Makovice

PS: Folie jsou jeste v pohode, zkuste zatmavit svetla .. to bude teprv hukot!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím mistři, četl jsem co se tu za tu dobu odehrálo, když jsem nebyl v práci, a přispěji zkušenosti k těm zástěrkám, slyšel jsem výrok, že auta z EU, ty zástěrky mít nemusí ani v čechách, kámoš má 306 z Německa a ty zástěrky tam nebyly nikdy a problémy s tím nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové osobně jsem měl na bývalém Mi pokovené všechny okna na max. a čelní na 40%.Měl jsem k tomu atest.Jel jsem s tím do Chorvatska a nikdo mi neřekl ani půl slova.Osobně bych fólie nechtěl ani zadarmo.Raději si připlatím.Vypadá to přece líp jak fólie.Tehda /99/ jsem za to dal něco kolem 7 tis.Dnes se to dá uělat za 5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...