Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

207 by MCabman


MCabman

Recommended Posts

Zdravím všetkých fanúšikov Peugeotu 207 ... týmto by som sa chcel predstaviť a hlavne teda môjho čierneho žrebca :)

Takže ide do verziu 1.6 HDi Sport ... pôvodne 90 PS

Na aute som už trocha popracoval:

- vymenil som predné aj zadné svetlá

- namontoval som najskôr podvozok znížený o 30mm ale teraz už mám podvozok znížený o 50mm (časom pojde nastavitelný)

- minulú sezonu som mal na aute 17 palcové elektrony MOMO CORSE BLACK ale túto sezonu obujem 18 palcové elektrony RIAL ANCONA CHROM

- čo sa týka hudby nainštalované je 2DINové DVD radio a v kufri mám na mieru vyrobený subwofer 2x 30 cm + zosilovač

- čo sa týka výkonu auto je chipnuté na cca 120 PS

Na aute sa bude ďalej pracovať takže týmto nekončím :)

[upravil dne 10/2/10 MCabman]

[upravil dne 10/2/10 MCabman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik :roll ... tie Ancony sú v rozteči 4x100 čiže budem dávať podložky pre zmenu rozteče ... ešte mi neprišli takže dúfam že sa nič nepokazí lebo som ich našiel sa brutálnu cenu 2500,- Kč ... a na fotke je to znížené o 30mm ... ked budem pri svojom notebooku tak dám viac fotiek ale s týmto znížením ešte nemám fotky ... pofotím ked budú nové kolesá lebo teraz to mám na origináloch ako máš aj ty

[upravil dne 10/2/10 MCabman]

[upravil dne 10/2/10 MCabman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MCabman

tie Ancony sú v rozteči 4x100 čiže budem dávať podložky pre zmenu rozteče ... ešte mi neprišli takže dúfam že sa nič nepokazí lebo som ich našiel sa brutálnu cenu 2500,- Kč

To kde ich maju za taku sumu ? ci od ruky ? s podlozkami pasuju na 4x108 ? Ja mam 18ky ale chcem este jedni 18ky na zimu. za tu cenu by som ich bral okamzite

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MCabman

problém pri montáži nebol lebo mi to zapájal náš elektrikár vo firme ... ale viem že mi hovoril že ked chcem aby mi išli filmy pri jazde musí to nejako inak zapojiť ...

Ano, musí sa to odblokovať. Pozri sekciu -hifi- tam sa o tom už hodne písalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomazy - ked chceš tak ti dám číslo a tam si objednáš ... treba tam podložky na zmenu rozteže zo 4x108 na 4x100 ... do predu 25mm a do zadu 45mm

NOWA307 - on mi to nakomplet pozapájal ... on mi to popri tom ako to robil hovoril že to zapojí inak aby mi to išlo ... všetko mi ide ... :)

[upravil dne 11/2/10 MCabman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...