Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vystřelovací klíč


jakubisko,v

Recommended Posts

mam otazku

objednal som si klus z http://shop.rfsystem.sk/peugeot/297-peugeot-vystrelovaci-kluc-obal-2tlacitka.html v planzete nepasuju dierky ako som popisoval hore takze ju nemmozem dat s mojho kluca ale co som dnes zistil ked som si ju chcel dat vyfrezovat!!!!!!

ta nova planzeta je uzsia ako moja origo a neni po bokoch zbrusena cize mi udajne nebude pasovat do auta stretli ste sa s tymto niekto??:myslim v obchode mi povedali ze ta planzeta musi byt na bokoch uz zbrusena od vyroby ukazovala mi katalog kde su planzety na peugeot ale ani jedna nebola taka ako ja potrebujem!!! co teraz?? poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to: robozv

ten môj kľúč z RF SYSTEM mal taktiež užšiu planžetu bez vybrúsených bočných drážok, ale tá stará tam pasovala úplne presne. Aj keď je stará celkovo širšia, ale v časti, ktorá sa zasúva do kľúča je zúžená. Dierky v planžetách sú úplne identické.

Skús ten otvor očistiť ostrým hodinárskym šroubovákom. Ja som tam mal plno nabitého kovového prachu, takže tam planžeta najskôr nešla.

No, ale možno máš iný typ kľúča. V najhoršom tú starú planžetu trochu uprav pilníkom alebo ak je chyba len v otvore v planžete, tak tam vyvŕtaj nový otvor.

post-21546-14109612924911_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sowik

dakujem za vysvetlenie. Problem mam v tom ze nova planzeta ma vyvrtane otvory pre uchytenie pruzinky v jednej osi a na mojom origo kluci su trosku do uhla takze stara planzeta mi tam nepasuje a keby som to nejako vypilnikoval tak by tam asi bola velka vola a planzea by asi vyzerala tak vyhrkano. Skusim nieco poriesit potom dam vediet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Tak jsem konečně natrefil na správný klíč vystřelovák na old model 307mi......viz.foto....Provedení klíče je až překvapivě kvalitní.

65752986.jpg

15999563.jpg

22139060.jpg

35611596.jpg

66365093.jpg

58856331.jpg

66467008.jpg

Tak tento istý mam aj ja . . . Cena 12-13 Evri + 150 Kč frazovanie drážky - vnutro zo stareho . . . A funguje v pohodke . . . Môžem odporučiť . . .

[upravil dne 12/10/10 od Hafan007]

[upravil dne 12/10/10 od Hafan007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vystřelovací klíč jsem koupil v Olmiku, mrkni na: http://www.gasta-coupek.cz/cz/produkty/auto-klice ,doporučuji nešetři a kup to dražší provedení, já koupil to levnější a není to ono.Mám jej 2 měsíce a už jsem jej lepil, při pádu na zem, což je cca 70 cm, se mi obal rozpadl, tak jsem ho sesbíral, poskládal, zacvakl a pro jistotu slepil.Až budu měnit baterku, tak to bude zajímavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...