Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vystřelovací klíč


jakubisko,v

Recommended Posts

Má někod vystřelovací klíč ? Ja jsem koukal že na e-bay pro 307 nějaky maj ale nejdřív bych rád zjistil jak to stím vlastně je . Jestli se dá do toho \"vystřelovacího klíče \" ta kovová planžena co mam ve svem puvodním klíči nebo si musím necha udělat novou a ta elektronika s imobilizerm se do toho plastu pouze vloží ? a taky jestli jste to nezahledli na našem trhu ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jakubisko,v

Má někod vystřelovací klíč ? Ja jsem koukal že na e-bay pro 307 nějaky maj ale nejdřív bych rád zjistil jak to stím vlastně je . Jestli se dá do toho \"vystřelovacího klíče \" ta kovová planžena co mam ve svem puvodním klíči nebo si musím necha udělat novou a ta elektronika s imobilizerm se do toho plastu pouze vloží ? a taky jestli jste to nezahledli na našem trhu ....

Já ho mám,koupil jsem vystřelovací už s autem.Víc ti asi nepomůžu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no neviem, aj ja by som mal veeeeelmi rad vystrelovaci kluc. neviem preco ale lubi sa mi a je taky viac nobl :P ale ze ako sa k nemu dostat este neviem. takze ak by niekto mal nieco 100% overene a skusene tak sup sem s tym. a najlepsie aj s nejakym navodom popripade linkami co kde kupit :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže prodejce neorigo vystřelovaček se vyjádřil takto :

Dobrý den,

záleží jestli máte klíč i s dálkou, jestli ano tak to předělat nejde vystřelovák má jinou freqenci, ale jestli Vám jde jen o obal tak to není problém.

takže z toho asi nic nebude... ( leda originál, ale ten stojí na můj vkus moc )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...