Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vystřelovací klíč


jakubisko,v

Recommended Posts

Lukin: podľa foto kľúčov máš auto pred faceliftom a to v praxi znamená, že napr. vyskakovačka, ktorú objednal oswaldik by ti bola nanič, potrebuješ  presne takú istú elektroniku, ktorú máš v tvojom kľúči a ak sa ti podarí zohnať špeciálne púzdro s vyskakovačkou do ktorého by tá elektronika vošla (originál vyskakovačka pred fl neexistovala) neviem, či ešte sú nejaké dostupné na prerábku (čínske)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 1. 2017 at 20:51, oswaldik napsal:

Tento som objednával pred dvoma mesiacmi na moju 307 face...funguje na 100% ale musíš zistiť či bude pasovať na tvoj model... http://m.banggood.com/Remote-Key-ID46-2-Buttons-433MHz-Transponder-Chip-For-Peugeot-207-307-308-407-pnew-1007333.html

Tak tenhle jsem loni taky kupoval na 307 break 1,6 benzín rok 2005, a po spárování v Peugeotu funguje OK. Jenom bylo potřeba vyměnit u zámečníka planžetu, ta čínská stála za prd, nikde ji ani nechtěli zkusit vyfrézovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale do toho čo ti poslal Pajas by to práveže malo pasovať, sú to vyskakovačky na prerábku pred FL (pevná ďiaľka na vyskakovaciu), je to tam jasne označené, že zo starého pevného kľúča spravíš vyskakovací, samozrejme to nie je ten originál, do originálu by nevošiel starý typ dosky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ten z posledního odkazu a spokojenost. Elektroniku a čip jsem přendal ze starého klíče a planžetu mi naprosto bez problému vyfrézovali na Černém mostě v Hornbachu. Mám ho 2 roky. A kvalita zpracování ? Za mě dobrá,vše pasovalo jak mělo .Pokud chceš klíč komplet-elektronika+chip tak budeš muset koupit klasiku+vystřelovací obal a pak to doma přehodit .

Upraveno uživatelem pajas502
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super chlapi dobrej nápad, takže já objednám ten obal a přehodím si to :-) Vyfrézování to už je na pohodu to udělají kdekoliv. A abych měl teda nahrádní klíč tak objednat teda nevystřelovák s elektronikou jestli se prodává na Ali nebo Ebay. Doufám teda že ano :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...