Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1,9gti


KUBBACHER

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat, mám 309 1,4, rv.91, a chtěl bych tam dát silnější motor, asi gti, a zajímalo by mě, jestli to je možné, co vše se musí měnit, a jak je tato operace náročná. A co by to mohlo stát, myslím motor a jeho součásti? Pokud jsem dobře informován, tak těch gti motoru v 309 byly dva, mě zájímá ta novější verze motoru. Jak to tu tak sleduji, tak je tu dost odborníků, takže věřím, že někdo s tím máte zkušenosti. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možné je všechno, jak už tu bylo napsáno. Ale nedělal bych to.

1. budeš mít problém s STK - motor 1,4 a 1,9GTI, to už je hodně nápadný rozdíl. Pokud máš na STK známé, dejme tomu pohoda, ale určitě budeš mít problémy při případném prodeji auta - pokud si jej ovšem nechceš nechat až na věky ámen... já tedy ne.

2. Vyměnit se musí leccos. GTI má úplně jinou nápravu, ramena, převodovku... chce to vzít úplně celý komplet i s nápravnicí, poloosama atd, komplet kabeláž i s počítačem, chladič + saharu, výfuk...

Prostě koupit celé auto, ne jen díly. Ani by mě nehlo, to dělat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, prodat to, a koupit GTI :D

Ne, vážně, já nejsem příznivcem jakýchkoliv úprav. Podle mě to nemá cenu, a auto se leda tak zprasí, vyjma toho, že to nenávratně sežere spoustu peněz.

O úpravách si holt budeš muset pokecat s někým jiným, já jsem jen velmi nudný a klidný člověk jezdící v dieselech... Pokud bych chtěl nejaké "letadlo", koupím si krávu s velkým motorem - jízdě s 5,7 V8 se 1,4 nikdy ani nepřiblíží, ani když se budeš stavět na hlavu. To? můj názor a pohled na věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...