Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 S16 sezona 2019 :-)


306-Kubik-S16

Recommended Posts

ja mam origo H7+H1 bez toho plastu coz si myslim ze tyto svetla svitej nejlepe nebo nikdy jsem si nestezoval,pak jsem jako mladej blbecek koupil AE. pak sem do nich nabastlil bixenon ze superba a to sviti uplne super,ale zase se mi nelibi ten vzhled. kazdopadne budu rad,kdyz se ozves,mel bych zajem.... jj to sem mel bejt ja,ale ja to pak odvolal,pac nebyli penize a dlouho jsem po patku vyspaval:D, takze ani nebyl nejak cas....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no xenony jsem mel 6000K, ted mam 4300 a ty jsou proste lepsi a ne tak provokacni. jinak vim jak svitej skodovky a ze svitej luxusne a mel sem sanci sehnat celou cocku s bixenonem a preci jen bixenon s dalkovou sviti vic... urcite,az bude nejakej dalsi a bude cas a prachy,dorazim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jiank co se tycejine optiky na tenhle mkodel,bud bych udelal prestavbu na facelift nebo bych to tak nechal.kazdopadne AE bych nekupoval,k tomu starsimu čumaku bych řekl že nesednou a tyhle origo svetla sou uplne luxus...podtrhuje tu dobu vzniku toho auta:autmne se to libi moc tak jak to masa ten lak:):potlesk:potlesk

co bylo s motorem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno hele s motorem ono to jelo az od nejakejch 4500 ot jinak to proste nejelo tak sem badal cim by to mohlo byt a jak to ma ty dve varianty sani dlouhe a kratke tak fungovala jen jedna varianta protoze neotviral ventil co ovlada podlaky ktere oteviraji klapky v sani.

Jo me se to taky moc libi tyhle svetla proste bomba taky je mozna encham ale ted kdyz jsou veceri tak fakt nevidis a bilej kryt nechci protoze to uz nebude tak hezky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna by stacilo jen sehnat nove kryci sklo,protoze co vim u favorita a iu me206..kdyz sem vymenil svetla za nove sklo u facka a svetla u 206 svitilo tohnedka o 100%lepe

tyhle svetla sou stylove:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem měl tyto světla, na pohled jsou parádní, ale opravdu to málo svítí. Je to taky tím, že je to osazeno H1/H1. Udělal jsem na nich menší úpravičku. Je tam Bixenon ze Superba. Teď to konečně svítí jako blázen :)

[upravil dne 21.1.10 Kvasky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...