Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pružina


somira

Recommended Posts

tak jsem si dnes vyjížděl z garáže a při otočení volantu se ozval se divnej zvuk od pravého předního kola... už vím co se stalo... prasklá pružina...to je radost :roll

To jsem nečekal, že se to může stát...

[upravil dne 17.1.2010 somira]

post-0-14109612468626_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

somira:

Já jsem před tejdnem měnil tlumiče a při výměně druhýho jsem zjistil že je špatný i to spojovací táhlo stabilizátoru takže jsme to museli přerušit a objednat nový (bouchá to jako kráva). A docela jsme se vyvztekali z pružinama. Stahováky co stačí na většinu osobáků byly krátký a museli jsme si půjčit větší a delší.

Kam jsi to dával na výměnu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Tak je to tu zas, ...dnes jsem vyjížděl z garáže a ozvalo se takové strunové prasknutí v přední nápravě .... vylezu ven, kouknu na péro a spodní závit pružiny je ulomen :myslim ..... Jako služební auto mám Partnera a tam jsem o pružinu tento týden přišel též. Asi je týden prasklých pružin :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je neuvěřitelný po tak málo kilometrech. No jak jsem to tu četl, ta se děsím,protože při výměně kol za letní jsem zjsitil, že je první závit pružiny rezavej jako blázen. Ta barva co je na tom je prasklá a pod tím to je neskutečně rezavé. Tak asi abych to nechal hned vyměnit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasný, Monroe. Četl jsem tu o té značce dost a většinou jsou lidé nespokojeni. Dokonce i to horní uložení (ložisko) občas nesedí, ač je nové!

Jsem zvědav, jak dopadne reklamace ... nicméně doufám, že tam půjdou jiné než Monroe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Monroe nebrat, pruziny radeji sehnat starsi origo (je treba ale dodrzet barevne znaceni tech origo puvodnich - da se zjistit dle VIN v serviceboxu) a lozisko ulozeni a i tu misku bud taky novy origo nebo SKF (cenove to vychazi skoro stejne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...