Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206 GTi/Atlantis/Bilstein B8/RC interiér


Eon

Recommended Posts

Zdravím, Vás všechny. Dnes jsem se stal hrdým majitelem Peugeotu 206 Gti, 100Kw, vyhlížel jsem ho dlouho a nakonec koupil. Samozřejmě je to ojeté autíčko a ták má nějáký ty muchy, zatím jsem přišel na jednu, která mi vadí. Třeba mi dokážete poradit. Když přeřazuji rychlostní stupně, převážně 1, 2, 3 než pustím spojku, dojde k takovému kopnutí, řekl bych že by to mohl dělat nějáký silneblok. Co myslíte? Máte s tím někdo zkušenost? Nebo je to špatná spojka? Autům se docela věnuji, ale do peugeotů zatím nevidím. Děkuji moc za rady. Auto jede jak střelené z praku...

x5.jpg

x4.jpg

x3.jpg

[upravil dne 25/6/12 13:38 od Eon]

[upravil dne 13/11/13 18:27 od Eon]

[upravil dne 8/2/14 21:04 od Eon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozvody udelej..to je to prvni co mas udelat pri koupi auticka:potlesk

co se tyce toho cukani..je tu spoustu temat....hodne jich je i na www.tuningclub206.com/forum

tam je to jen o 206,tak se tam dozvis vic tipu nez tu:super

sám mám GTI,tak kydbys chtekl neco vedet..napis u2u

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, foto hodím snad zítra, jestli to stihnu. Akcelerační silnetblok? To je ten pod motorem? Právě si říkám, co by to mohlo dělat, doufám, že ne spojka, to by se mi hned nechtělo měnit. Rozvody samozřejmě udělám. Říkám si, jeslti to jde zvládnout v garáži, nebo to šoupnout do servisu. Rozvody jsem už na pár autech dělal, ale když jsem koukal do motoru, moc místa tam není :)

[upravil dne 16/1/10 Eon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek 306

silentblok poznáš, vlez pod auto a když ti pude pohnout motorem v něm, tak je volnej, pokud je původní, tak po 10 letech už má své za sebou, spojka to snad nebude

Auto má 103 tisíc, takže si myslím, že je určitě původní, jak trošku sleze ten sníh, mrknu na to. Díky moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych byl upřímný, nečekal jsem, že tohle auto jede tak, jak jede. Asi jsem se zamiloval do Lvice :D Člověk trošku polechtá plyn a mazec. Když si tak vzpomínám, jezdil jsem se služebním Passatem W8, neříkám že to nejede taky hezky, ale ten pocit zrychlení v Peugeotu je neskutečný :) Koukal jsem, že když chci vyměňovat rozvody na tomhle motoru, je nutné mít nějáký ten přstroj, který ukáže jak je napnutý rozvodový řemen? Říkám si, že bych to spáchal sám a ušetřil. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: The_DoctoR

Hezké, kolik tě stálo?

Já měnil po koupit gtička rozvody, radši i spojku a další věci, ale kope mi to stále a silentbloky mám všechny v pořádku, prej to tyhle auta dělaj, jelikož ten motor je prostě na to auto moc silnej...:)

Jasně, taky se chystám vyměnit tyhle spotřební věci. Ale nemyslím, že by to kopání nešlo vyřešit. Nějak se stím poperu, pokud to bude i po výměně silenbloku dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vim, tak to dělá každýmu no, prej jediný řešení je vylejt silentblokem lepidlem na okna :) Jestli to vyřešíš, tak mi dej určitě vědět, dva mechanici si s tím u mě nevědí rady a prej to tak prostě je...Ty lišty v barvě se mi páčej, uvidim, co s tim v létě provedu. Kolik tě ten kousek stál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: The_DoctoR

ale kope mi to stále a silentbloky mám všechny v pořádku, prej to tyhle auta dělaj, jelikož ten motor je prostě na to auto moc silnej...:)

To je kravina. Kterej srandista něco takovýho plácnul? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...