Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Original CD od Peugeot-ov


ludom

Recommended Posts

Tak poslusne hlasim, ze se mi podarilo nakoupit dalsich 6 CD do sbirky. Polaci nezklamali.

Ty CD jsou asi v 27 jazycich, ale trochu jsem si s tim pohral a vysledkem je 1 CD vytvorene ze 4 CD tak, ze jsem vynechal vsechny ostatni jazyky a nechal tam jen ceske stranky 206, 406 (2x), 307, 607, 807, boxer, expert, partner. Jsou tam postupy vymen ruznych veci vcetne obrazku, rozmenu, momentu, original naplne, original vercajk a casove normy oprav v servisu (+ postup kalkulace - obzvlast nechutny). Jen tam neni moc elektroschemat. To ma dohromady asi 658MB a nemusi se vubec instalovat (jde o html a gify).

Zbyle dve CD jsou katalog ND co uz mame, ale v anglictine a instalator.

Pro zajemce je to k dispozici u mne. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomson: s tou 106-205-206-306-307-309-405-406-605-607-806-807-PARTNER-EXPERT-BOXER mluvis o tom katalogu ND v nemcine, nebo o tech servisnich manualech?

Jestli o servisnich manualech tak to bych docela vymenil, ja chci hlavne 605, kterou na tech CD nemam.

Stefan: no prave ze neni... jsou tam jen servisni manualy na 206, 406 (2x), 307, 607, 807, boxer, expert, partner. Starsi modely musi byt na nejakych starsich CD, ktere nikdo nenabizi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zdravim!Mám CD (náhradní díly na 405 od makovice),ale nejde se do něj dostat pořád to chce orig.cd.Používám win98SE.Na win.Milenium to šlape v pohodě.Poraďte co s tím.Co mi v 98SE chybí?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...