Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Original CD od Peugeot-ov


ludom

Recommended Posts

Nikde som nevidel zmienku o originalny CD ROM pre P. Ak by niekto chcel, mam dvoj CD s ND, ale nechce mi dobre fungova? v XP ani po nastaveni komp. modu. A v W98 som to este neskusal. Tie cd su asi 5/2001 a 8/2001 aspon sa mi zda ked som ich kopcil.

Su tam pekne rozkreselene diely od 106 po Boxera a večšina staršich (309/405/406/605/607) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je super, taky bych te o to poprosil, na 605 nemuzu nikde nic sehnat. Dydzej

PS abych nekecal, zrovna predevcirem jsem nasel na ruskym Peugeot clubu, ze v rusku vydali servisni prirucky snad na kazdeho Peugeota a daji se za lidove ceny objednat na www.colibru.ru. Netusil jsem, ze na stary kolena budu oprasovat rustinu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tie cd idu aj na XP, myslel som, 6e je problem v XP ale ono je problem s tymi CD. Totiž, su dve cd, jedno je neaky install, a druhe majú by? náhradné diely, ked si pozriem obrazky cez acdsee, tak ok, ale ak to chcem pozrie? cez to install cd a neake to menu html tak mi vypíše, že nemam vložené cd spare. dam vam nero image na net, len neviem kam to chcete. Niekto by sa s tým moho pohra?, skusim zohnat aj ďaµšie CD na Peugeoty.

A ešte niečo, Manželke by som chcel kúpi? neaku 205, to ja na Teba Voštík, a mohla by to by? neak verzia D-iesel, alebo aj benzín, tak neak do 1400-1500 ccm ak je nafta, a benzín do 1400ccm, a kolko tak stoja v čechách, je možné, ak maš dvojite občianstvo neak to auto potom prepísa? z Čiech na Slovensko.

A ktomu neaky popis, čo by som sa na 205 mal pri kúpe pozrie? a na čo da? pozor.

Tie Peugeoty som si neak obµúbil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...