Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Za kolik jezdíte?


1bugsy1

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Aspoň ja mám 2 lambdy.Prvú pred katom,druhú za ním.

Jazdil som dlhodobo s odpálenou vrchnou lambdou(umiestnená vo zvodoch) a nemalo to žiaden vplyv na spotrebu.

Dlhodobý priemer 7.5l/100 km benzín,alebo 8.5l/100 km LPG

..jazdím všetky režimy.Dialnicu aj mesto.V lete klíma.Nejazdím na spotrebu,jazdím ako práve potrebujem.Inak tento sranda motor vie zožrať aj 10.5l LPG.Stačí napr.140 km/h po dialnici:)

[Edited on 26/4/11 15:28 parlament]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Vcera, 1.8i Praha-Lipt.Mikulas-Praha (1080km) se spotrebou 7,7 l /100km s dvoucentimetrovou dirou na svodech,ktery nemuzu sehat :/ ale spotreba prijemne prekvapeni. Cekal jsem tak 11 s tou dirou... dira se projevila jen v sile,kdy do tahleho kopce klesla rychlost na stovku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím nic nezjistili. Pořád to žere. Vyměnili katalizátor, který byl rozpadlý a zapadlí ve výfuku. Trošku se spotřeba zlepšila. Vypadá to že budu muset měnit, nebo opravit vstřiky. Taky když to je studený hrozně to škube. Je to na palici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...

ahoj,pokud můžu tak já mam spotřebu cca7,2 až 7,5.na plnou jsem dělal 680km,to ale vychází 8l ale asi záleží na kolik se da nádrž natankovat a na kolik ji vyjedu navíc auto bylo nové takže spotřeba trochu vyšší.motor 1,4 gumy 14 /175 70 mich,energy,dnes už netankuju do plna najedu do kkm/měs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 5 let později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...