Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Originál relé denného svietenia v 306?


marko306

Recommended Posts

V manuály na P-306 pre modely po r.v.99 som našiel v sekcii s poistkami na pozícii č.5 okrem iných klasických relátok aj \"relé denných svetiel\", preto sa pýtam čo to vlatne má byť to relé denného svietenia. Mali nejaké 306 originál z výroby denné svietenie?

[upravil dne 6/1/10 marko306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:myslim:myslim:myslim nigdy take čosi tam nebolo musiš si to tam domontovat ,aj ja som tak spravi u novšich 406 tušim stači zastrčit patrične rele a u dalšich novšich je to vec softveru ale 306 to nema ved preboha nema ani palubny .pre nazornot 406 to mali takto:počitačhttp://www.peugeot-club.com/index.php?co=novinky/clanek.php&id=299:D

[upravil dne 6/1/10 virnik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no do nekterych 306 se ty patice pro relatka musely davat, nasel jsem ty schemata taky pro 106, jsou shodna s tim jak je to udelane ve 406.

O tom, zda ty patice byly pripravene asi u 106 a 306 rozhodovalo, do ktere zeme na export byly ty auta urceny.

Napriklad v moji 106, ktera byla do Nemecka jsem ty patice nenasel. Ve 406 ktera sla do Holandska patice byly, stacilo pak dosadit jen ty dve rele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moja 306 by mala pochádzať originál z talianska. Dá sa nejako cez VIN a Servicebox zistiť či to mám predpripravené? Nejaké voľné miesta na relátka tam mám, ale to nebude na to denné svietenie :myslim

Toto je moja poistková skrinka. Mám tam voľné iba dve miesta na relé. Jedno je medzi relátkami, ale to nebude ono a potom ako je to O, tak tam vedľa neho by to mohlo byť, ale je to slepé, nevedú tam žiadne káble :(

[upravil dne 6/1/10 marko306]

post-0-14109612052572_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja je mam,umisteny jsou v pojistkove skrince u motoru

v dolni casti je videt zluty bocnik,pod nim je jeste modry,po vymene za rele denni sviceni funguje,ale ja to nevyuzivam,jsem zvykly po nastartovani otocit packou

[upravil dne 6/1/10 genzer]

post-0-14109612244208_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: genzer

ja je mam,umisteny jsou v pojistkove skrince u motoru

v dolni casti je videt zluty bocnik,pod nim je jeste modry,po vymene za rele denni sviceni funguje,ale ja to nevyuzivam,jsem zvykly po nastartovani otocit packou

[upravil dne 6/1/10 genzer]

Jak to relé prosím tě přesně vypadá a jak by se to dalo dodělat,mam to v motorovém prostoru u pojistek uplě přesně takové co na fotce.Dík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...