Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řádné členství


Recommended Posts

Kdybych mel mit problem s nedopatrenim tak nevim nevim ....

Kazdy rok mam nejake prekvapeni pri placeni ale ze bych se vzdal byt "radem" mozna pokud si poridime jiny povoz pokukujeme po MB E s vybavou z "S" ale tech je zatracene malo.
Popripade C6 ale jinak proc odchazet i prez drobne "hadky" - to sem na forum patri.

Taky me letos prislo na dvakrat avizo na zaplaceni clenstvi - odpovedel jsem ze jedno mam a tim to je vyresene.

A ze se nam zacina vse "polarizovat ve spolecnosti" to je naprosta pravda - bohuzel.

Me skromne doporuceni - trosku nadhledu a vzajemne tolerance.

Krasny vecer od sklenky bileho :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Jo dneska byla kartička ve schránce dokonce jsem viděl i ten " přízrak " doručovatele české pošty jak to tam hází. Ale jako přátelé 22.12 odesláno a 2.1 doručeno to mě přijde jakože se ČP překonala v rychlosti. Možná když by @MJSytic na ty obálky přilepil nožičky ta by ty dopisy dokázali doběhnout samy po svejch. 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Vena garážmistr napsal:

..... Ale jako přátelé 22.12 odesláno a 2.1 doručeno to mě přijde jakože se ČP překonala v rychlosti. Možná když by @MJSytic na ty obálky přilepil nožičky ta by ty dopisy dokázali doběhnout samy po svejch. 🤣

Podívám -li se do kalendáře, pak 22. 12. byl pátek, následuje víkend, Vánoce + 2 volně dny a máme tu středu, čtvrtek a pátek = 3 pracovní dny následující po měsíci heroických výkonů plných stresu a přesčasů.

Jako kdyby ses čertil, žes nedostal nějakou životně důležitou obálku, kde by Ti lhůta pro podání odporu běžela ode dne odeslání (nevím, možná v našem právním bordelu i něco takového možné je - ale to by asi nešlo obyč. poštou), pak bych snad to stěžování i chápal. Protože jde ale o věc jako je členská kartička, tedy naprostá marginálie, beru to jen jako kopání, které je pro většinu Čechů jejich typickou vlastností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Medvěd e já jsem pouze ironicky konstatoval fakt že klukům přes půl republiky ten dopis i když nebyl nějak důležitej dokázali doručit ještě do konce roku kdežto ke mě kam by ten dopis oprvdu dokázal dojít po svých se to nepodařilo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...