Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

P306 - Výměna radiátoru topení (demontáž palubky po dílech)


dolly1010

Recommended Posts

dolly1010, tak toto je veľmi elegantne ba priam odborne spracovaný návod.:potlesk:super šikula

ale dovolím si do toho trošku ti zakafrať a to tak,že umiestnenie otvoru klapky na otvorenie a uzatvorenie nasávania vzduchu do kabíny sa u modelov od roku 99, posledný facelift nachádza úplne na kraji v pravom rohu.

[upravil dne 25/12/09 marko306]

post-0-14109611770841_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK ;) Proto je v popisu napsaný, že je to na starší model ;)

Novej model jsem ještě (naživo) \"neviděl\" (otevřenej/rozebranej)

Teď jsm koukal do ServiceBoxu a musím říct - je to uplně jiný. Ale zas to má víc funkcí :mrk

Na druhou stranu - je to francouz, takže se to dalo čekat :D

[upravil dne 25.12. 09 dolly1010]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marko306

k ventilátoru sa dostaneš zo spodu prístrojovky. Nachádza sa priamo za spodnou odkladacou skrinkou spolujazdca, ale tú nemusíš demontovať. Telo ventilátora drží na 5 alebo 6 torxoch. Odpoj konektor a pekne ho vytiahneš spodkom von

OK.Diky moc :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj uz to vidim, ptam se proto, ze na renaultu asi meganu, byl takovy otocny krouzek ktery mel v sobe prej nejak poskladany papir ktery fungoval jako vodic a pokud se nenasadil spravne( treba ze se s nim pootocilo) tak se ten papir pretrhnul, protoze se mohl otocit jenom tolikrat co volant a tudiz airbag nefungoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
  • O 6 měsíců později...

Ludia potrebujem poradit robil som výmenu termostatu a chladiacej kvapaliny vsetko v poriadku ale nastal problém s tesnením na odvzdušnováku na chladiči teraz mi prepusťa nemrznucu neviete poradit da sa tam vymenit tesnenie lebo pri výmene som ho len pootočil odvzdušnil a potom zavrel zdalo sa my že sa nedá vytiahnúť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Čus chlapy, mam docela problém. Povedlo se mi zničit celý tenhle kus a i to táhlo od ovladače k němu.

Nechci tady řešit jak nebo proč se to stalo, prostě se mi to povedlo, no. Každopádně, mě zajímá jestli musím sehnat cely ten kus topeni a vyměnit ho, nebo jestli se dá někde sehnat jen ta "placka" a to táhlo/lanko. Díky.

post-44023-0-07458200-1426715255_thumb.j

Upraveno uživatelem R-Dante
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...