Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P306 - Odstránenie pískania vetráku + obrázky


Qcko

Recommended Posts

Kotva sa dá vytiahnuť zo statora aj s ložiskom a potom sa k spodnému ložisku dostaneš.Dá sa pekne namazať tak, že ho najprv prečistíš HD sprejom a potom nastriekaš Konkorom 101.Striekať sa to dá cez trubičku.K hornému ložisku ,čo je schované pod plastovými vetrákovými lopatkami sa dá dostať tieť sprejom s hadičkou z boku.Zakusáva sa spodné ložisko, tam sa totiž zvykne zhromažďovať voda, lebo je zasratá prepúšťacia hadička.Ja to premazávam tak, že do toho plastového spodného krytu som vyŕtaj dierku cca 4mm, a prestrekujem mto Konkorom cez trubičku.Dierku potom zaslepím takým malým krátkym gumeným štuplíkom- dá sa vyrobiť z rôznych liečiv/kvapátok- napr.do nosa .Ke´D štuplík vytiahneš, budeš sa čudovať aký humus sa vyvalí.To ložisko obyčajne temer pláva v tekutom bordele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 roky později...

To není přechodem na nový web. To je sprosťárna Imageshack. Taky jsem u nich měl spousty fotek, ale pak najednou své služby zpoplatnili a všichni, co u nich měli fotky, měli rázem smůlu, protože jejich odkazy i z hluboké minulosti přestaly fungovat.  :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 2 týdny později...
V 19. 12. 2012 at 11:51, StibTo napsal:

To nevim k cemu je jelikoz mi prijde ze kazda kapka vody co by tam mela sanci zkondenzovat bude brzy vysusena tim vetrackem :D

Ja mel jak jsem psal v tom nejnizsim miste akorat bordel, listi ale teda nastesti ne.

Ja som to na najnižšom mieste prevŕtal 4mm vrtákom, cez túto dierku nastriekal spodné ložisko WD sprayom na uvolnenie, potom konkorom 101 a keďže sa niečo pri striekaní ujde aj na vrch, tak akékoľvek pískanie a pomalý chod už neexistuje.A to je odvtedy už 3 roky.Teraz to prestreknem preistotu zas a nemusím nič demontovať a robiť gymnastiku po palubkou.No a ozaj, dierku zaslepujem maličkým štuplíkom z nejakej voňavky tuším.Podľa toho štuplíka som vlastne vyberal priemer vrtáčiku.Alebo- teraz mi napadlo- do dierky vlepím   sekunďákom a utesním dodatočne silikónom alebo ešte lepšie SIKA plastom tenkú plastovú rúročku/3-4mm- ľahko nájdem z nejakých spojov k ostrekovačom a napojím na to odvodňovaciu hadičku.Bude to v najnižšom bode a bude sa dať aj priamo premazávať ložisko/á.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...