Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunkční topení


oudry

Recommended Posts

zdar, dneska mi přestalo topit topení. Tak jsem hned zajel do Peugeotu a tam mi řekli, že to možná bude vypadlá nebo prasklá klapka, která pouští topení. Ale musí sundat celou přístrojovku a to bude stát min. 5000,-Kč. Tak jsem se chtěl zeptat zda s tímto problémem nemáte zkušenosti. dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě se jednou stalo, že z ničeho nic taky přestalo jít topení. Bylo to někdy na začátku listopadu. Ale na druhej den to už topilo v pohodě. Do teď nevím, čím to mohlo být, ale od té doby mi to topí bez problému. Třeba se Ti to taky zpraví, nebo už to máš delší dobu??

Jinak já mám jednozónovou automatickou klimu.

[upravil dne 18/12/09 Ondrus23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oudry, takže ti to přestalo topit a od té doby jsi nejel jo?? Je možny, že zítra to třeba budeš mít už OK, tak jako to bylo u mě. Skus jít třeba teďkla do auta a nastartovat, jestli to třeba už nebude dobry.

Já si taky myslím, že ve 407 manuální klima není....

[upravil dne 18/12/09 Ondrus23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je pravda, manuál v 407 asi není, nicméně zlatej mauál, tam je to vždy mnuálně rozbitý.

S ovládáním specielně jednozónových klimatizací může být problém, je potřeba ověřit verzi programu v BSI, může být problém také v ovládací jednotce klimatizace. Zkus jestli se stav změní pokud by to netopilo po vypnutí klíčku a po odpojní a připojení baterie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera som bol v peugeote v ziline a technici sa rozpravali zo zakaznikom o dvojzonovej klime co prave robia a vraveli ze tento mesiac robia uz stvrtu 407micku co nekuri jedna strana. francuzi dali do klimy plastove ozubene koliecka na otvaranie klapiek a ze doteraz to museli menit cele a bolo to poriadne mastne ale ze uz je na to servisna sada takze je to lacnejsie ale je s tym vela roboty min cca 5 hodin a stoji to uz \"len\" okolo 300 eur. mne niekedy ked vypnem motor slabo vrzga tak uz sa asi mozem chystat na navstevu servisu.:fnuk

[upravil dne 19/12/09 marekxy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...