Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Námraza vs. ofuk čekní skla = 1:0


shwaara

Recommended Posts

Ja aj viem ako poriesit ten ohrev skla okolo stieracov, ale este som sa nedostal k realizacii. matros uz mam. kupil som vo vypredaji 4 metre vyhrevneho odporoveho drotu na obojstrannej paske. Je to zaliate v takej epoxidovej srande. Nieco ako su zaliate LED. To prilepim na sklo pod stierace a zapinanie ohrevu pripojim na napatie na vyhrievanie zadneho skla a zrkadiel. Ked som pripojil napatie na to vyhrievanie tak teplota bola 43 stupnov. to myslim bohate staci aby vyhrialo sklo okolo stieracov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, je to divné řešení na zimu. Dnes jsem jezdil s topením nasměrovaným na sklo a stejně mi ten spodek (skla) v těch -7 namrzal - a i to bylo při dosedání stěračů slyšet, že jedou po námraze. Ten tepelný pás je přesně to, co 607 chybí, ale přiznejme si: kolik % majitelů 607 jsou kutilové? :) Já určitě ne, takže jsem si dnes koupil odmrazovací spray za 49 Kč .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: shwaara

jj, je to divné řešení na zimu. Dnes jsem jezdil s topením nasměrovaným na sklo a stejně mi ten spodek (skla) v těch -7 namrzal - a i to bylo při dosedání stěračů slyšet, že jedou po námraze. Ten tepelný pás je přesně to, co 607 chybí, ale přiznejme si: kolik % majitelů 607 jsou kutilové? :) Já určitě ne, takže jsem si dnes koupil odmrazovací spray za 49 Kč .. :)

Přesně tentýž problém jsem měl na Citroënu C4. Začal jsem s čistým autem, přes noc padala omrzlice, a i když jsem pouštěl teplo na sklo, tak jak jsi psal, dojetí stěračů bylo po zmrzlém sněhu (dolní pás, jinak v pohodě). Dost jsem se tomu divil a i nyní mám pocit, jako bych něco opomněl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...