Sign in to follow this  
Followers 0
Miki

Centrál -mrzne ???

8 posts in this topic

Posledne 2 dni mam problem zamknut auto . Nikdy s tym neboli ziadne starosti ale teraz jak zacali marazi mi central hapruje.Zamknem a on vzapeti otvorý vsetky zamky . Musim to potom pozamikat vsetko manualne co je dost otravne .Mam dojem ze to robi zamok na kufri : Stretli ste sa stym niekto ?? Poradte . Je to 106 ˇ94 Vdaka

hej veru, mne to robi zase v lete, ked je moc teplo, a robia mi to tiahla od motora k tym spuntom, staci aby niektory z prednych motorov nedosiel uplne do tej spranej polohy a niekedy sa mi to otvorilo aj po minute, dost blbe. postahoval som ich trochu a je to v poriadku, tak ako ma byt.

Já měl v zámku kufru na P106 ulomenej kousek hmoty-vzpříčil se tam a zámek nešel-ale mne nšel odemknout.Jinak kufr by to dělat neměl-nemá kontakt na ovládání zámku-tzn. když máš zamčený kufr a ručně odemkneš,dveře to neodemkne.

Měl jsem stejný problém, dělalo to v létě, a bylo to polohou motorku, který se mi uvolnil v uchycení. Tím pádem mi to dělalo neplechu. Někdy se může stát, že je to i kontaktem. :D

Musim to zaklepat, neměl jsem s tím žádný problémy. Jen když jsou blbě zavřený dveře...... :cool:

Taky mi dělá zámek zadních dveří neplechu. V zimě mě nabořili a od tý doby, se mi občas dveře zaseknou a nejdou odemnknout. Musim to párkrát tamknout/odemnknout než se vzpamatujou.

Já jsem měl s centrálem na 405 taky docela dost soužení. Když nepracujou zadní dveře, tak se auto normálně zamkne, jen ty jedny dveře se nezamknou, nebo naopak neodemknou. Když zlobí přední, tak se odemkne celé auto. U mýho auta pomohlo rozdělat dveře a ty táhla pěkně namazat.

ja vam poviem ako som to opravil-nijak :D

Nechal som to tak a po 3dnoch to bolo OK a ide to stale bez problemov a prezilo to v pohode aj celôu zimu:D:D:D