Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ako rozobrať vonkajšie spätné zrkadlo?


Marky

Recommended Posts

  • O 6 let později...

Ahojte. Oprasim staru temu. Asi posledne 2 tyzdne sa mi stavalo ze pri odomknuti auta sa mi prave spatne zrkadlo vyklopilo asi len tak do polovice. Ale ked som ich tlacitkom sklopil a znovu vyklopil tak uz nebol problem a vyklopilo sa ako malo. Ale dnes sa mi uz ani tak nevyklopilo jedine ked som mu rucne pomohol. Zatvara sa normalne. Mate s tym niekto skusenosti? Je tam nieco pokazene alebo staci len rozobrat a premazat? Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zaujimave. Ja stale hovorim ze Peugeot a jeho elektronika si zije vlastnym zivotom. Ale aspon nie som sam s tymto problemom 

Auto som kupil v novembri a slapalo to zrkadlo super az teraz to zacalo blbnut tak mozno to bude naozaj tym teplom.

Hadam sa tu niekto ozve co mal podobnu skusenost a podarilo sa mu to nejako vyriesit...

Upraveno uživatelem Bugi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Super, a co jsi dal pak místo nýtů? stačí šroub s matičkou na druhej straně? Ten motůrek pak už jen vysunu ven? Vypadá to že ho drží jen ty dva nýty

Ještě dotaz. Já až po odvrtání těch dvou nejtků sem schopnej oddělit samotné zrcátko od toho zbytku co máš na tej první fotce? Tim pádem já: sundám kryt, odvrtám dva nejtky, vyjmu ty válečky, odpojim konektory a vysunu celé těleso zrcátka. Pak až budu v bodě co jsi ty na první fotce se šipkama... 

Upraveno uživatelem Chozeluizskuner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno nity stačí nahradiť skrutkami s maticou (zatiaľ som ho neskladal, toto mám náhradné a musím zistiť prečo malo vôľu).

Rozoberal som ho tak že najprv šiel dolu ten farebný kryt, samotné zrkadlo + odpojiť vyhrievanie, motorček zrkadla, odvrtal nity, dal dolu teleso (klietka zrkadla) čierny plast v ktorom je aj čidlo teploty (pravé spätné) a ďalej ako to vidíš na obrázkoch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...