Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Karburátory v ČR


makovice

Recommended Posts

Zdravim panove, vim že do karburátorů tu moc lidem nic není, ale přesto nevíte o někom, kdo se na ně v ČR specializuje.

Myslím tím renovace, seřizování, popřípadně sportovní sání, atd. Samozřejmě mi jde o Webery ;)

Teď jsem četl o P205 Rally 1.3 s výkonem přes 100 kobylek a docela mě to zaujalo, ale ceny karb. v cizině jsou okolo 20-30.000, což jak uznáte je trochu příliš.

Díky Makovice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

v annonci je obcas nekdo prodava ted aktualne sou k mani webery i se sanim na 205ku cislo je 724284821 ptal sem se na karbce a chtel 8-10 za par coz je podle me hodne jinak rikal ze ma i sani

akorat se pak propravte na spotrebu v radu desitek litru (znamej jezdil rallycross se skodovkou 130LR a spotreba dosahla na 50/100km ale to je trochu extrem :))

coz sem malicko odbocil ale k tematu dyby nekdo vedel o nekom kdo to umi seridit (je tam 4x klapka, 4x volnobeznej system proste 4 samostatne karbce) tak at da vedet mam totiz tohle osazeni na zavodaka a potrebuju to poradne seridit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus Zazoo,

mno 8-10 je trochu dost, obvzvlaste, kdyz nejsou novy. Jinak ja mam Webery 35IBSH. Co se tyka serizeni, tak si serizuju sam. (Kdyz si s tim clovek vyhraje, tak docela jde :) ). No ale stejne jsem uvazoval o koupi takovyho toho udelatka na serizovani karb. (Viz. jeden z tech odkazu nahore). Odkud vubec jsi? Mohli bychom se nekdy domluvit primo a treba se slozit ;) Jinak jak jsem psal daji se sehnat okolo 5 repasovany!!!

Makovice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se me zdaj bejt drahy, nevim jak se pohybujou ty 35IBSH ani nevim poradne co to je za typ

ja mluvil o legendarnich 40/45 DCOE2 (jezdily s nima nenazrane zavodni stroje :))

kdybys vedel kde sehnat parecek techle za 5000,- po repasi tak sem s nima :P

jinak sem z VC (Pardubice)

dystak mrkni na dalsi stranky

http://www.piercemanifolds.com/products.htm

http://www.racecar.co.uk/weber/

Zazaa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...