Sign in to follow this  
Followers 0
makovice

Karburátory v ČR

7 posts in this topic

Zdravim panove, vim že do karburátorů tu moc lidem nic není, ale přesto nevíte o někom, kdo se na ně v ČR specializuje.

Myslím tím renovace, seřizování, popřípadně sportovní sání, atd. Samozřejmě mi jde o Webery ;)

Teď jsem četl o P205 Rally 1.3 s výkonem přes 100 kobylek a docela mě to zaujalo, ale ceny karb. v cizině jsou okolo 20-30.000, což jak uznáte je trochu příliš.

Díky Makovice

Makovice to je teda docela zajimavy ale aby karburator stal temer jako cely auto to je opravdu dosti drahe. ale kdyz nekdo bude

vedet naky info tak sem s tim..........

v annonci je obcas nekdo prodava ted aktualne sou k mani webery i se sanim na 205ku cislo je 724284821 ptal sem se na karbce a chtel 8-10 za par coz je podle me hodne jinak rikal ze ma i sani

akorat se pak propravte na spotrebu v radu desitek litru (znamej jezdil rallycross se skodovkou 130LR a spotreba dosahla na 50/100km ale to je trochu extrem :))

coz sem malicko odbocil ale k tematu dyby nekdo vedel o nekom kdo to umi seridit (je tam 4x klapka, 4x volnobeznej system proste 4 samostatne karbce) tak at da vedet mam totiz tohle osazeni na zavodaka a potrebuju to poradne seridit

Cus Zazoo,

mno 8-10 je trochu dost, obvzvlaste, kdyz nejsou novy. Jinak ja mam Webery 35IBSH. Co se tyka serizeni, tak si serizuju sam. (Kdyz si s tim clovek vyhraje, tak docela jde :) ). No ale stejne jsem uvazoval o koupi takovyho toho udelatka na serizovani karb. (Viz. jeden z tech odkazu nahore). Odkud vubec jsi? Mohli bychom se nekdy domluvit primo a treba se slozit ;) Jinak jak jsem psal daji se sehnat okolo 5 repasovany!!!

Makovice

taky se me zdaj bejt drahy, nevim jak se pohybujou ty 35IBSH ani nevim poradne co to je za typ

ja mluvil o legendarnich 40/45 DCOE2 (jezdily s nima nenazrane zavodni stroje :))

kdybys vedel kde sehnat parecek techle za 5000,- po repasi tak sem s nima :P

jinak sem z VC (Pardubice)

dystak mrkni na dalsi stranky

http://www.piercemanifolds.com/products.htm

http://www.racecar.co.uk/weber/

Zazaa