Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

capyho 405 mi16x4


Capy

Recommended Posts

tak v pátek už dorazily semislicky Yokohama advan A038 4x medium sice jeté ale své ještě odmakaj jen jestli se na zadku dostatečně ohřejou na tý čtyřkole. A v sobotu sem si zajel pro splašený trubky rám od vischerse původně pro oktávku ale po menší úpravě padne jak ulitej. Jen ten hodinovej hlavolam jak jej nalámat do auta vyzkoušet a pak přepravit domů no a doma sem zapoměl jak sme ho tam dostali:D

100_9010.jpg

100_9008.jpg

[upravil dne 11/4/10 Capy]

[upravil dne 29/7/10 Capy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dunde: jak jsme bavili bílá je nejlepší ted už jen nějaký gumy a až bude auto po barevné změně nahodím foto snad to brzy klapne s reklamkou se to nák táhne.

306gti6 no nakonec jsme se dohodli na 3000:- což i to je na jetý yokohamy málo pro mě to byla dálka tak sem mu nabíd o 500 víc protože za cestu bych dal daleko víc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už mam rám dveří po opravě že mi na upadla přední nápravnice :D neni ani poznat dokonce barva se trefila pomohli i lidé tady na clubu s rozpoznáním kódu barvy.

A když už sem byl v tom lakování tak to schytali i lišty už jen opravit nárazníky a taky do laku. To vše souvisí s plánovaným zbarvením ne tuningem

100_9027.jpg

a výsledek, roztřik u zrcátka není vůbec vidět to mě těší

100_9035.jpg

100_9033.jpg

[upravil dne 15/4/10 Capy]

[upravil dne 29/7/10 Capy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

biff popravdě kdyby auto zůstalo v jedné barvě tak to tak taky nechám, ale chystám barevnou změnu a s tí souvisí nalakování všeho do jedné barvy. Zbytek obstará 3M folie. Doufám že výsledek bude stát za to a bude se všem líbit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...