Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

capyho 405 mi16x4


Capy

Recommended Posts

Mi16x4 již nikdy víc. Už do takovýho kšeftu nepůjdu:bojim.

Vždy když dam něco horko těžko do kupy objeví se něco jiného. Brzdové čerpadlo po generálce komplat rozborka nerozebiratelného motoru a výměna ložisek ale nakonec to maká super tímto děkuji whitetigrovy za zaslání materiálu která pomohla opravě. Pak sem musím vyrobit náhon na tacho. To má pak člověk radost když se tím jde projet 10km.

Přijedu domu zjistim že hořej kabely pod vejfukem (chybí tepelnej štít u svodů) Tak zas budu omotovát.Včera sem zase zjistil že vytejká olej z rozvodovky přes polosu. Guferem které se nedá sehnat, ale doufám že se válí ve francii na skladě takže 14 dní čekačka na gufero z Francie. Tímto zase děkuji Zděnkovi Z peugeotu kladno za pomoc se sháněním dílů kdy obesilá všechny koncesionáře.

No to si pak už člověk řekne lepší náký blbý subaru než tohlo ale když má člověk vztah ke lvu:D Tak tam zase leží chcíplá na heveru a špalkách a čeká na orgány z Francie. Ach jo, ale až mi jednou tak nase...e že necháme udělat hřídel a bude mít náhon na zadek a když ani to nepomůže - máme doma převodovku z obyč mi16. To je ale hodně daleko.

Je to hold boj ale stojí za to:aut

[upravil dne 16/2/10 Capy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z těch pár much už je pěkný hejno a likvidujou se pomalu. Věřim že téčka sou ještě horší díky motoru.

Jinak gufero už se našlo. Prý je u nákého prodejce v rakousku a zítra by mělo dorazit do čech. Tak uvidíme co pošlou.

A jaké se používají ložiska na kardan něco tam děsně hučí a řek bych že toto. Avie Bmw či co jiného když peugeot je už nedodává? Pomohli by třeba i rozměry ložiska co tam je at vím jaké shánět. nemá někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem si vyzvedl gufero které bylo poslední ve volném prodeji na světě nyní už jse v systému NFP bohužel jako u většiny dílů na 4x4. Už jsem jej i vyměnil. Taky jsem si nechal v kelly naskladnit ložisko pro mercedes které bude nejdříve za týden. Proto jsem si hned včera vynal kardan - ložisko je KO. Jenže se objevil další nečekaný problém chybí na něm závažíčko, teda asi.

Na fotce je viděl orezlé míslo po závaží a i dva body po navaření :grr takže mě čeká převážení kardanu

tohle auto je prostě 405 mi16x4-lego

100_8892.jpg

[upravil dne 29/7/10 Capy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

capy no neviem ci je to od zavažia- zavazie mas na konci ako vidím- a takto pozdlzne sa asi zavažicka nedávajú. na kardani zvykne byt nalepeny nejaka nalepka - asi s cislom dielu abo co. ja som ju tam mal a kardan bol pod nou zhrdzavený. no ak to bolo zyvažie tak ho treba znova vyvážit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno uvidíme každopádně ho necham protočit a pak se uvidí

Jinak už mam připravené uložení kardanu. Nakonec jsem koupil to z mercedesu a vyrobil duralové podložky 17mm vysoké protože je jinak odsazené uložení od středu ložiska

Obraz051.jpg

[upravil dne 20/2/10 Capy]

[upravil dne 29/7/10 Capy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska už jsem nahodil kardan na auto.J ekomplet po generálce nové křížové klouby vyvážen a nové ložisko mercedes. A jak jinak byl pěkně hnusnej tak sem ho lehce přibarvil at je trochu k světu. Jinak ložisko z mercedusu pasujě krásně při použití 17mm podložek.

Obraz081.jpg

Obraz082.jpg

Obraz0871.jpg

[upravil dne 29/7/10 Capy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeny: já mám semišáky hrozně rád ale třeba někomu je to nepříjemný tak 50/50, ale zato když si pak vezměš rukavice do auta tak to nemá chybu. Nejlíp zajed do speedpra do plzně a ošahej si ho máš to kousek ne.

Kloub: nám se to bohužel nepovedlo ani když jsme to ohřívali a to sme se mooc snažili. Nakonec sem to odvez bejvalýmu servisákovi z peugeotu a ten to vydoloval bez poškození ani nevím jak.Ale řek bych že k tomu použil autogen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...