Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

a je tu zima...


chaster

Recommended Posts

Zitra jdu plakat do plakat do pneuservisu. Ne, ze by byli tak drazí, ale sundají mi moje krásný kolečka nacpou mi tam ty hnusný plecháče!! Jedinou výhodu to má. Zimní gumy!!! Ono, a? si kdo chce co chce říká, na letňákách by mě v zimě nikdo do auta nenacpal ani párem volů.. Stačilo to jednou zažít a nikdy více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlata pravda.... Neni nic horsiho, kdyz vjedete na snih na letnich gumach.... Sem z hor a tam se bez zimaku nehnete.

PS: A uz jste si zkouseli nandat retezy? Doporucuju zkusit jednou na suchu, je to jednoduchy a pak v ukrutny zime je obujete za 1 min 18 sec :D

[Editováno 11/6/02 Ondra]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

michal 206: to vím taky, že se dělaj takový gumy i kola, ale kdo to má furt cálovat?? Jedu teď na garancku, což bude počítám tak 5 tisíc, musím vyměnit kabel od changeru (nějaká k.... mi čórla rádio a přestřihala kabely) - takže další 2 litránky, navíc jsem si včera urval anténu, když jsem se ji snažil narovnat (byla už "lehce" zoxidovaná :D ), atd,atd... Takže lektony nechám létu a zimu budu holt muset nějak přetrpět ;) Stejně pod tím nánosem marastu, co j zimě všude kolem, je jenom sotva poznat co je co za značku auta, natož jestli má takový nebo makový kolečka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy tu resite kola ale nekteri musi vymenit cle auto aby ho neznicli ci spis i nekdo jiny ono shanet neco na maloseriovku a jeste levne to je vic nez orisek.Tak ze ja jsem uz zazimoval cele auto a tam jezdim 106kou a musim to vydrzet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si představte- celý odpoledne mám káru v pneuservise, protože je teď docela frmol, v půl šestý si ho vyzvednu, na plechách a s poklecema (origoš), v půl desátý jdu z posilovny a mezitím mi nějakej buzrant! (omluva za výrazivo..) dvě ty poklice šlohnul!!! :mad: :mad: :mad: To fakt namíchne, zvláš?, když jedna vyjde na 600,-!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, zima tu sice je. Přezutí na zimní pneu ale řeší jen půlku problému. Dneska do mě nějakej VŮL málem naboural na letních pneu. Zastavil jem před přechodem v řadě aut a kvílení pneumatik za mnou mi vážně nahnalo husí kůži. Auta s letními pneu by měla být označována (třeba lebka se skříženými hnáty na kapotě od motoru). Málokdy se mi podaří odhadnout, zda si můžu dovolit zabrzdit.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový ty rozměry toho ráfku najdeš na ráfku. U novějších typů (kulaté díry) většinou u středové díry, u starších typů (hranaté díry) většinou na okraji - buď poblíž ventilku, nebo naproti němu. Akorát pokud to máš orezlé, přečteš prd...

Kolik jich mám? Ty starší s ET20 2x, starší s ET28 asi 4x, ale obuté, novější (kulaté díry) s ET20 jeden volný určitě, možná i nějaký obutý by se našel. Cena 200-300/ks

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...