Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FIKovo 306


F.I.K

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

Tak jsem se konečně pustil do zadního nárazníku a po mnoha dlouhých večerech to konečně vypadá, že ho někdy dokončim. Jsou zavařené prolisy, zmenšený výklenek na značku a nárazník je prodloužený navařením spodku z octávky. Chybí už jen doladit pár drobností, zaplácat sříkačákem, pak dám plnič a chtěl bych tak měsíc jezdit v plniči, aby to tak nebolelo, kdyby to někde začalo praskat. Mezitím bych snad stihl zahladit předek a sehnat prahy. Pak se to dá do barvy všechno najednou. Ted ještě dodělat výfuk a pak můžu vymyslet další kravinu :D Jenom toho času je nějak málo, můžu dělat jen o víkendu, tak se to docela vleče. Tady dvě fotečku aktuálního nárazníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík.Jo jak byl dlouho položenej na zemi, tak se malinko roztáh a po nasazení ze mi vršek takhle zvlnil, do rána to tam nechám nasazený, pak na to maličko fouknu horkovzduškou a srovná se to, už se mi to stalo podruhý, tak to mám vychytaný :) .

Práce je to teda šílená, kitu už tam zas tolik nepadne, to vypadá jen na fotce, jak je to barevný. Softem to stejně neudělám dokonale, takže si s tím ještě trochu pohraju a zaleju to stříkačákem, ten taky veme dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Díky :) Zas se mi někdo na autě podepsal klíčem, rýha přez celý zadní dveře. Chytit někoho při činu, tak si asi hodně zlepšim náladu. Když k tomu připočtu šrámy od dementů, který neumí parkovat a podobně, tak už je to skoro zralý na celolak...

Jinak dneska jsem konečně přivezl lepčí motor-xu9j4- 118kW už jenom vypucovat, poskládat převodovku a pude dovnitř :mrk .

Těším se na to jak na vánoce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...