Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FIKovo 306


F.I.K

Recommended Posts

No vyzout bych si je mohl zadarmo, akorát sem si říkal, že to bude práci míň, ale abych řekl pravdu, tak až budu příště dělat kola v takovym stavu jako byli tyhle, tak jedině nechat opískovat, to broušení pod plnič bylo za trest. Jinak nevidím důvod proč by se to loupalo. Pokud sem ovšem něco nezanedbal. :D

[upravil dne 10/4/10 F.I.K]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jsou tam, konečně. Jestli to vyjde, tak bych si zítra mohl přivézt zánovní nápravu a konbečně složim prdel k zemi, pak zas budu mít na pár dní klid :)

obraz042a.jpg

obraz043k.jpg

Na spodní fotce je krásně vidět, jak mi na parkovišti nějakej pyča odřel nárazník. :bacha

[upravil dne 15/4/10 F.I.K]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně to přišlo, včera jsem si přivezl zánovní nápravu. Hned jsem jí za pomoci několika mechaniků a palice rozebral a do půlnoci šteloval na auto.

287_zx.jpg

Popravdě bych docela rád viděl, jak někdo vytahuje zatuhlý torzky repasním kladívkem :nevim

První nástřel se moc nepovedl, polovina gumy na 13kách kolech mi zmizela v lemu.

563_zimak.jpg

Napotřetí se ale povedlo, předekje sice stejně vysoko jak zadek, ale vepředu je větší mezera v lemu. Ale to se časem ještě vyladí. :D

224_z_boku.jpg

887_sikmo.jpg

Fotky nejsou nic moc, ale auto je špinavý, tak časem udělám lepčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Níž už radši ne :D ted už je to tak maximum. Je to raceland, kdybych měl podvozek kupovat znova, tak do tohohle už asi nepudu, sice vyšel novej na 6t, ale zadní tlumiče už jsou v háji a to jsem s tím moc nenajezdil... Jak si na tom ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...