Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FIKovo 306


F.I.K

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

Tak nakonec mi to nedalo, vím, že tim nic nenaženu, ale baví mě to. Celý sání jsem rozebral a udělal znovu (ještě že jsou ty novodurky) Ted mám filtr na levý straně za nárazníkem. Tady jsou takový horší info fotky:

sani.jpg

Pod kužel ještě přijde vyříznout kus plastu, aby nežral všechen bordel ze silnice.

sani2.jpg

A ted otázečka na nějakého motoráře: Odvětrávání z motoru mám přez pet lahev a za podběh, dneska sem tu petlahev vyndal a v ní byl tak velkej panák asi benzínu, kdyby tam tam byl olej, tak to pochopím, ale benzín? Mohli by být v háji kroužky? Motor má ani ne 150000km.

O Vánočních prázdnínách snad konečně shodím ten zadek k zemi a po dlouhých večerech se mi snad podaří sestrojit válcovačku na lemy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. No jestli je to k něčemu dobrý takhle asi neposoudim, když sem auto koupil, tak měl origoš filtr už tak třikrát odsloužínu a já to měnil rovnou za tenhle, takže asi neni moc na místě nějaký porovnávání, ale baví mě si s tim hrát :roker . Nápor vzduchu tam snad ani nemá smysl dělat, v nějaký chytrý knížce sem čet, že se to vyplatí až někde snad přez dvě stě, už vůbec nevim, jak to tam bylo, ale tady by mělo stačit, žě má přístup ke ztudenýmu vzduchu od země. Ale na to už tu jsou povolanější.

Jinak dneska další radost, nedávno sem udělal nový obložení na zadku, celou dobu se těšil až napadne a dneska po třetim zatáhnutí za ručku mi praskl lanovod. :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady je jedna aktuální, co sem stihl vyfotit, než znovu nakydala bílá břečka:

akt.jpg

A tady se mi podařilo vyhrabat jednu starší ještě na letních bačkorách:

nakolech.jpg

Snad od začátku co tohle auto mám mě hlodá myšlenka, že bych mu nadělil mišestnáctku, ale když si tak zvážím všechny pro a proti, tak mi za to všechny ty problémy s výměnou motoru nestojí, takže bude na prodej a když se zadaří tak bude silnější bráška :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Tady pracovní plocha:

219_Obraz061.jpg

Dneska večer jedu pryč a nemůžu je nasadit, protože ještě nejsou zaschlý, nevim, jestli to do čtvrtka vydržim :grr na pokličky pak ještě přijde nálepka s logem Peugeotu a snad to bude trochu k světu.

Pak ještě přijde zadek k zemi, jenže je to nechutně zarezlý, takže musím vyhodit nápravu ven a do toho se mi vůbec nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BOSSCZ

No to bych se bal že výsledek bude stejný, od kraje se to casem zakonite musi zacit loupat:roll

kdyz to udelas poradne,tak se to neoloupe:)))):Duz sem to taky tak delal:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...