Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FIKovo 306


F.I.K

Recommended Posts

Tímto bych Vám chtěl představit svojí třistašestku, kterou jsem koupil tak před rokem od kamaráda. Nějakou dobu mu zarůstala do kopřiv a tak jsem se rozhodl, že je čas ji zachránit.

Tak takhle auto vypadalo, když sem si ho přivez, až na ty kola, to už je moje práce...

prvni.jpg

Hned sem tam nacpal 7x15 ET25 a objevil se první problém, vzadu drhly kola o podběh. Ještě že sem měl brigádu v autodílně, kde byl dostakem starých brzdových kotoučů se správnou roztečí- vzadu mám ted na každý straně +21mm a ve předu +7mm,. Jediný problém je v tom, že vzadu kola nedrží na středový díře, takže na jaro chci nechat udělat podložky pořádný.

Hned následovala výměna výfukového systému za typ roura s absorbčním tlumičem :mad: samozřejmě sem hned nastěhoval audio: HU panasonic CQ-5300N, ve předu jakási compa Mac audio typ už jsem zapoměl přez stařičký dvoukanál sencor, A v kufru 120l kysna s eminence delta 15LF přez magnat Century 1100. Kabely od baterie +35qmm a 3*16qmm na mínus.

vyfuk.jpg

Když se mi po nějaké době podařily pošetřit nějaký penízky, pořídil jsem za celkem příznivou cenu štelovák Raceland. Ještě funguje, to musím zaklepat :P Nastříkal zadní nárazník celý do barvy (já teda ne, to by to dopadlo) a pak vymýšlel kraviny, jasným příkladem jsou zadní světla, který měly dostat podle letáku od spraye lehký namodralý nádech... No posudte sami.

evo.jpg

Samozřejmě to se štelovákem šlo pěkně k zemi, takže sem cestou sbíral každý kousek štěrku z vozovky.

uzeme.jpg

A objevil drobné nevýhody při najíždění na zdvyž.

zdvyz.jpg

No a tady je zatím poslední evoluce. Origo přední nárazník s upraveným lízátkem z jakéhosi Citroena, Angel Eyes (díky patří zdejšímu členovi Cyberzef) zahlazená maska a pidi zrcátka, na který si vůbec nemůžu zvyknout.

A bohužel mě zima donutila přezout na plechotrony :myslim

novy2.jpg

novy3.jpg

novy.jpg

V plánu mám ještě uskutečnit třetí pokus o snížení zadku, zatmavení skel, možná vyfotim nějaký normální fotky ve dne anormálnim fotákem a pak se uvídí co dál. Ale to je ještě vzdálená budoucnost.

[upravil dne 3/5/10 F.I.K]

[upravil dne 4/7/10 F.I.K]

[upravil dne 17/9/10 od F.I.K]

[upravil dne 12/12/10 16:16 F.I.K]

[upravil dne 20/3/11 19:47 F.I.K]

[upravil dne 21/9/11 19:44 od F.I.K]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska vzalo za své originál sání, pár hodin sem letlampou smažil novodurku, až vzikl unikátní zohybanec s kuželem, který nahradil předchozí bambuloid se spoustou komor a přepážek. Možná že trošku líp jede od 4t než předtím, ale třeba si to jenom namlouvám. A jelikož bylo venku hnusně, tak se pokračovalo na řadičce. Ted je kratší asi o 2cm a to samé prodloužená zespodu, takže se pěkně zkrátily dráhy řazení. Pak se mi ještě podařilo udělat podle starýho horního uložení šablonu na úchyty pro budoucí rozpěru tlumičů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je to sání, původně mělo jít až dolů vedle chladiče jakoby za podběh, ale to bylo ještě za dob starýho nárazníku, tenhle už mám v barvě, takže už se mi do něj nechtělo řezat kvůli sání.

Je to naohybaná novodurka omotaná provizorně nějakou tepelnou izolací ke kotli. tim samym je omotaná i hadice k chladiči, která vede pod sánim. Ještě mi chybí sehnat kus nerez plechu, abych odstínil tu hrušku. Ovětravání z motoru mám vyvedený do petlahve a odsad pod auto. Tu petlahev bych taky možná mohl naradit něčím malinko vzhlednějšim :myslim

motor.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spodní kryt na motor nemám. Ta trubka je dvoudílná a spojená uprostřed, takže neni takovej problém to otočit a poštelovat na druhou stranu místo těch trumpet jak píšeš. Hmm :myslim no nic jdu si najet do dílny a malinko to poladit, si mi nasadil brouka do hlavy :D Provedu a vyfotim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak. ten nasávač je uloženej někde na půdě někde na půdě, to už dořešim zejtra. Spíš mě napadlo udělat průduch přímo do kapoty, jenže to by se asi neobešlo bez toho, abych jí musel celou nastříkat. A to se mi moc nechce...

motor3.jpg

motor2.jpg

Ještě by to chtělo nahradit tu petku a tu olezlou izolaci no.

Při hledání gumový hadice sem našel zajímavý objekt, při jehož aplikaci bych nemusel stříkat kapotu.

nasavac.jpg

Při správný aplikaci by ten nasávač měl bejt zapuštenej v kapotě a když na něm vybrousim tu hranku aby to kopírovalo kapotu a poleju ho modrou, tak by to ani nemuselo bejt špatný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...