Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

29.sraz Peugeot Clubu Zlaté Hory 12-14.2.2010


Recommended Posts

preferuji platbu viz přihllašovadlo na hlavní straně , zimni srazy jsou vždy náchylné na počet učastníků a kapacitu. tim chci řict že kdo dřiv mele ... tedy ten kdo zaplati v terminu má sve jiste , takhle ti nezarucim ze bude vse ok .

ikdyz prihlasovadlo teda zeje prazdnotou :( a zachvily je uzavěrka přihlášek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se tam bude konat s lizovanim? ja sem teda uprimne na necem takovym nestal tak dlouho ze si to nepamatuji.. muzu si vzit boby? nebo spis jenom neco relaxacniho, pritelkyne by chtela na hori ze bych to tim spachal... Jeste k tomu tu moc clenu neznam...samoze rad poznam... tak bych se chtel zeptat jestli to smysl jet kdyz nemam lize a nic podobnyho.. a zdravi sve mam rad...

:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze posledni zpravy jsou takove, ze moje pritomnost i s doprovodem je potvrzena na 95%, jeste jenom nevim kdy bych vyrazel. Rad bych jeste v patek, ale nevim jak to budu stihat, abych tam neprijel na desatou a pak neprudil chudaky organizatory kvuli ubytovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bejt tebou, tak nejsem tak ochotnej :D ja jsem zakaznik na pest... protoze prvni vec co udelam je, ze zabloudim a az konecne dorazim budu mit tunu dementnich otazek XD

Jinak ofiko prihlasku podam nejpozdejc do vikendu ... aaa ... penize poslu vikend pristi :) sim a predem si rezervuji na chatce jeden dvouluzak. Tak ne, ze mi ho nekdo vyfoukne, to bysme pak totiz nebyly kamaradi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...