Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

29.sraz Peugeot Clubu Zlaté Hory 12-14.2.2010


Recommended Posts

Takže pánové a dámy! Právě jsem se vrátil z Hradu a dozvěděl jsem se, že jste ve Zlatých Horách přidělali práci naším policistům viz. článek v novinách http://sumpersky.denik.cz/zlociny-a-soudy/policie-kontrolovala-zda-mladez-popiji-alkohol.html hlavně ten konec, kdy dorazili i do Zlatých Hor. :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uf, taky jsem se konecne dostal k tomu napsat :) organizatorum diky za organizaci, ucastnikum za ucast a atmosferu a zase treba nekdy na sraze nashle, bylo to tam super.. za ubytovani u me mate 5* za lokalitu 4* (protoze to tam bylo vazne moc hezky) :papa:D

[upravil dne 16.2.2010 švejk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Pe.Tr

.... takže o vzdálenostech ty srazy nebudou .

Opravdu mě tahle věta ničím nepřekvapila - pokud někdo chce, na sraz pojede i do horoucí p*dele (viz. Jarajarda a jeho inzerovaná cesta na sraz kupátek do Francie), pokud někdo nechce, najde si výmluvu i kdyby měl sraz 10 km od baráku (viz. severomoraváci nyní). Každopádně kdo se chce bavit, tak možnost má - mě mrzí, že jsem nebyl, ale zdůvodňoval jsem svou absenci tolikrát, že už mi to přijde skoro trapné.

Puvodne jsem nechtel reagovat , ale jak jsem psal jiz jinde , nejde o KILOMETRY , ale jet nekde na sraz 7hodin tam a zase 7 zpet , a doufat ze po ceste nebude nejaky problem s dopravou je trochu moc , ono i tech 120 Km jsem jel pres 2 hodiny .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby som to uviedol na pravu mieru. Musim sa priznat ze som na zraz povodne neplanoval prist, ale okolnosti sa nejako takto vyvinuli. Aj ked neplanovane (koli rozmarom pocasia), nakoniec som noc stravil na chatke cislo 1. Aj touto cestou by som podakoval osadenstvu tejto chatky (Pe.tr, Prema, elton, pp205) ze mi vysli v ustrety a nasli pre mna miesto na prenocovanie a este ma aj pohostili :) Tequila bola dobra ;) Inac vzdialenost ktoru som presiel tam a naspat bola 580 km (2 x 290km).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...