Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otáčkoměr na 306


peugeot 306

Recommended Posts

Zdravim lidičky mam takovej problem když jedu ¨chvili nebo za studeneho motoru mi otačkoměr funguje když se ovšem motor zahřeje tak klesne a již nefunguje nebo se mi to statne když autem projedu nějakou díru prosim poradte mi co s tím nebo kde aspon najdu v motoře snímač otáček jsem z toho moc něš?astnej tak mi prosim poradte jo jeeště bych se zeptal kolik stoji nový snímač jestli je to ním dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

muze to byt snimac, ale to by potom ten motor asi nesel optimalne, protoze by ridici jednotka nemela spravny info?

JInak ten snimac na prevodovce stoji kolem 1000,.- origo PEU.....

Pro presnou cenu napis typ motoru.

Jamel kdysi problem takovy, ze rucicka na otmeru cukala a vydavalo to zvuky, jako kdyz preskakuje plastove ozubene kolecko a vite co to bylo.... nevite, ze? Normalne se mi nejakym zpusobem povolil jeden spoj na plosnaku u nejakeho kondenzatoru a tim to bylo... Ale co badani to stalo, nez jsem na to prisel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle delal otackomer na my 605 taky, ale tam je to zapojeny tak, ze signal od cidla jde do ridici jednotky EGR a odtamtud do palubky. A ta jednotka byla spatna, pomohla vymena. U XM (stejne jak u 605) pry tohle delavaji nejake dva kondenzatory, ktere tam casto odchazeji. Pry pomaha jejich zmrazeni... pisu jak jsem se to docetl v archivu Poradny na www.citroeny.cz, otazka c. 104.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...