Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Připojení zadních repro


Orech304

Recommended Posts

Na levé po směru jízdy. Kabely jsou nejspíš taženy od přístrojovky podél L prahu k C sloupku. \"Orig plato\" v tomto případě znamená, že jsou v něm namontovány repro z výroby. Pokud je v něm nemáš, je možné, že nejsou dozadu tažené ani kabely. Kabely od radia vedou do svorkovnic pod přístrojovkou (za pojistkami vedle pedálů), kde se větví k předním a zadním repro. ISO konektor a zapojení kabelů do něj je, doufám, origo z výroby?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vobec tam ale byt nemusia :)

Ja mam sedana , 1.4 1998, a v iso konektoru boli tiez. Avsak vzadu nikde...

Presiel som rozne ele schemy, a podobne,a nikde som ich nenasiel. Neboli ani v stredovych stlpikoch, ani v zadnych, ani nikde v kufru. Mnel sem tam vytahany cely koberec, vsechno co bolo dokola, nikde nebylo. Ani pod sedackou, nikde...

Takze jen narazim na to, ze s velkou pravdepodobnostou ich nenajdes asi tez... Ja sem je hledal fakt hodne dlouho ...

Pak sem natahl novy :) Teda pastorek natiahol :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady. Na zadním platu repro nemám, a když jsem koukal pod plasty u sloupků, jsou tam nějaký kabely, ale všechny jsou někam zapojené. Když jsem volal přímo do Peugeotu, ani oni mi nebyli schopni říci, jestli se tam kabely vedli už od výroby. Tak už nevím za kým bych s tim šel.Prozkoumám co budu moci a uvidím, maximálně je budu muset natáhnout:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Orech304

No jo, ale to bych si tam nejspíše musel dát nějakej zesík aby mi to správně frčelo. Nobo by to rádio utáhlo??

Nazdar ja mam takyto doma robeny woofer a repro v plate to isto v basoch porazi. Vzadu mam este vyskace sinus live neo113.

[upravil dne 19.9.2009 306xn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

Zdravím, našel jsem tuto diskusi, díky bohu za ni :) Díky za info, také jsem pátral, jak zadní repro připojit. Tu zásuvku jsem tam viděl, ale říkal jsem si, že to bude kdo ví co...a ejhle, je to ona. 

Teď mi jen někdo řekněte, co se do ní má připojit, to plato jsem vyndal, prohlédl ze všech stran desetkrát a nikde z něj nic nekouká,  žádný kabel, žádný konektor...pokud pominu ty dva, co patří k reprákům...kudy to jde ven z toho plata?

Díky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlevo z plata má jít kulatý šroubovací konektor na zatočeném kabelu (pružnost) - jako  na obrázku. Pokud není, budou ty repra dodělávané. Jelikož existují i plata bez repráků. Originální repráky poznáš jednoduše, jsou přidělané do plata zespod a mají plastový kryt. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prave, ze z plata nic nejde...ale repraky originalne vypadaji a ten kryt jako na obrazku maji, na to jsem koukal hned...jeste je ho cast odklapeci, to jsem vcera zkousel...a i kdyby byly nejak dodelavane, pripojit nejak jit musely...a ma auto bez zadnich repraku vubec ten konektor? na otm obrazku vypada, ze ne...u tohoto je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...