Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké kabely a svíčky?


Harry

Recommended Posts

;)To si užiješ! Kabelů se montovalo asi 5 druhů včetně přípojek k rozdělovači.Pokud ti vyloženěn nevadily tak si kup ty co tam byly. Jinak si budeš muset koupit i nový výčko!! Každý výrobce si dělá ochranu aby sis nemohl koupit jiný kabely!Doporučuju jeden vyndat a trvat na tom že máš právě takové koncenvky!! Právě sem to měnil a prodejci byly hrozně "chytrý" jake se do toho motoru dávají.Až 5!! sada byla ta pravá. Z vlastní skušenosti-je to jedno pokud sou nové a nenech se vystrašit vnitřím odporem v kabelech to zajímá jen profi-Rally. Cauky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže to je to.Vím houby co tam dal původní majitel?!Tudíž dle toho se nemohu orientovat.Nad tím víčkem a palcem stejně uvažuji.Musím ho rozebrat a mrknout jak vypadá...na GTI jsem koupil sadu Champion a Denso a obě jsou super! :-))) Ale na tu 405 netuším....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víčko je nižší než na GTI!Kabely by možna sedly...svíčky jsem našel dle knížky na 405 jiný typ než ten co tam je?!Proto je mi to divné a když jsem se díval do katalogu Denso,tak jsem přímo na to auto nenašel a ani dle typu motoru nic... A s tou slepicí...to je blbost jak jsi na to přišel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...