Sign in to follow this  
Followers 0
Harry

Jaké kabely a svíčky?

13 posts in this topic

Poraďte prosím jaké jsou dobré svíčky a kabely pro benziňáka 1.9 SRi 405 r.v. 87???

Předem díky za info...

;)To si užiješ! Kabelů se montovalo asi 5 druhů včetně přípojek k rozdělovači.Pokud ti vyloženěn nevadily tak si kup ty co tam byly. Jinak si budeš muset koupit i nový výčko!! Každý výrobce si dělá ochranu aby sis nemohl koupit jiný kabely!Doporučuju jeden vyndat a trvat na tom že máš právě takové koncenvky!! Právě sem to měnil a prodejci byly hrozně "chytrý" jake se do toho motoru dávají.Až 5!! sada byla ta pravá. Z vlastní skušenosti-je to jedno pokud sou nové a nenech se vystrašit vnitřím odporem v kabelech to zajímá jen profi-Rally. Cauky ;)

Jenže to je to.Vím houby co tam dal původní majitel?!Tudíž dle toho se nemohu orientovat.Nad tím víčkem a palcem stejně uvažuji.Musím ho rozebrat a mrknout jak vypadá...na GTI jsem koupil sadu Champion a Denso a obě jsou super! :-))) Ale na tu 405 netuším....

ja bych rekl, ze ty dva motory jsou temer stejne, takze i ty kabely by mohly byt stejne...

Tot muj nazor....

Tak to jsem si myslel taky.Jenze nejsou.Svicky tam jsou uplne jine!A kabely taky...chtel jsem je prehodit z GTI protoze ,tam jsou skoro nove,ale nejde to!

Tak to, i když jsem slepice....tak jsem z toho jelen :D

[Editováno 10/28/02 voštík]

Víčko je nižší než na GTI!Kabely by možna sedly...svíčky jsem našel dle knížky na 405 jiný typ než ten co tam je?!Proto je mi to divné a když jsem se díval do katalogu Denso,tak jsem přímo na to auto nenašel a ani dle typu motoru nic... A s tou slepicí...to je blbost jak jsi na to přišel?

Z mých zkušeností doporučuji koupit zapalovací kabely přímo ve značkové prodejně od Peugeotu. Budou stát sice 2 tis, ale vyhnete se případným problémům.

Lidí, uveďte mě někdo do problému svíček, plís Jaký by se hodili na tu mou 1.4i ?

Do sve byvale 306-ky jsem tam kupoval svicky od fy Sagem - musim rici, ze nebyly spatne, ale kodove oznaceni si z hlavy nepamatuji, mozna bych doma jeste nasel orig. obal :)