Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

604 TI - nový fotky- libovka


Kropi

Recommended Posts

Původně zaslal: Driver

Hezky jsi jí naleštil. Musím se na ní někdy podívat, já jí viděl akorát čerstvě po dovozu a ještě na zvedáku, to takhle naleštěná nebyla :)

Jestli si ještě pamatuješ cestu, přijeď. Akorát od pátku přes příští týden jsme i s tátou na motorkách v Alpách, takže na koukání je stopstav :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: majty

:xvul muze mi nekdo vysvetlit proc sou ty sterace tak divne? :)

Jsou \"vysokorychlostní\".

Jestli si pamatuješ na závody cestovních vozů tak před patnácti- dvaceti lety, většina z těch aut měla jeden stěrač uprostřed. Tohle je podle mě obdoba, jenomže se dvěma.

Mělo by to zkrátka zajistit optimální stírání v jakýkoliv rychlosti. Jelikož 604 je ale snad jediný auto na světě, který to tak má, byla to slepá cestička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Kropi

Jsou \"vysokorychlostní\".

Jestli si pamatuješ na závody cestovních vozů tak před patnácti- dvaceti lety, většina z těch aut měla jeden stěrač uprostřed. Tohle je podle mě obdoba, jenomže se dvěma.

Mělo by to zkrátka zajistit optimální stírání v jakýkoliv rychlosti. Jelikož 604 je ale snad jediný auto na světě, který to tak má, byla to slepá cestička.

urcite neni jediny, znamejsi auto ktery je ma je treba porsche 911 z 80. let..

jinak ten tvuj korab je fakt libovej :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kropi

Původně zaslal: majty

:xvul muze mi nekdo vysvetlit proc sou ty sterace tak divne? :)

Jsou \"vysokorychlostní\".

Jestli si pamatuješ na závody cestovních vozů tak před patnácti- dvaceti lety, většina z těch aut měla jeden stěrač uprostřed. Tohle je podle mě obdoba, jenomže se dvěma.

Mělo by to zkrátka zajistit optimální stírání v jakýkoliv rychlosti. Jelikož 604 je ale snad jediný auto na světě, který to tak má, byla to slepá cestička.

Za vysokorychlostí bych je neoznačil.

Snad tady nemusím psát, jak co kde obšlehli... (jakože celou 604)

Už W110 měla stěrače divně, a to od sebe ze středu, pak myslím další modely po roce 70 měli to co má 604ka. Bude-li čas, najdu fotku.

Ty stěrače na 604 jsou dobrý v tom, že hned berou sklo před řidičem (což nynější auta ne - začínaj u spolujezdce a chvilku trvá než setřou okno u řidiče). Každopádně třeba ty stěrače Kropiho dost vaděj ve výhledu na silnici, pokud jsou furt jak si je pamatuji. A taky při vracení hází ten stěrač co jde víc ke spolujezdci linku vody u strany řidiče, což nevím proč, když mám stěrače správného rozměru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže aby bylo jasné, proč má 604ka stěrače tak jak je má:

Takže podle mě to jako první měla 116ka: (ale nevím, proč jsou oba na straně spolujezdce)

800px-Mercedes_w116_v_sst.jpg

Pak to měl SL (ten starý s označení R107), tak jako to má 604ka:

MERCEDESBENZSL-R107--medium-1728_6.jpg

Pak 123 to měla už klasicky řešené.

Takže až se tu někdo bude pídit po tom, proč má třeba 407 stěrače tak jak má, tak je to protože:

[upravil dne 27/9/2009 Marcel505]

[upravil dne 27/9/2009 Marcel505]

post-0-14109609958362_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Kropi

Původně zaslal: majty

:xvul muze mi nekdo vysvetlit proc sou ty sterace tak divne? :)

Jsou \"vysokorychlostní\".

Jestli si pamatuješ na závody cestovních vozů tak před patnácti- dvaceti lety, většina z těch aut měla jeden stěrač uprostřed. Tohle je podle mě obdoba, jenomže se dvěma.

Mělo by to zkrátka zajistit optimální stírání v jakýkoliv rychlosti. Jelikož 604 je ale snad jediný auto na světě, který to tak má, byla to slepá cestička.

Za vysokorychlostí bych je neoznačil.

Snad tady nemusím psát, jak co kde obšlehli... (jakože celou 604)

Už W110 měla stěrače divně, a to od sebe ze středu, pak myslím další modely po roce 70 měli to co má 604ka. Bude-li čas, najdu fotku.

Ty stěrače na 604 jsou dobrý v tom, že hned berou sklo před řidičem (což nynější auta ne - začínaj u spolujezdce a chvilku trvá než setřou okno u řidiče). Každopádně třeba ty stěrače Kropiho dost vaděj ve výhledu na silnici, pokud jsou furt jak si je pamatuji. A taky při vracení hází ten stěrač co jde víc ke spolujezdci linku vody u strany řidiče, což nevím proč, když mám stěrače správného rozměru.

No jo, toho jsem si nikdy nevšiml, že Mersry to měly taky.

Ale tu vysokorychlostnost jsem si nevymyslel, píšou to v tom představení v Automobilu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To spojení s auty se zaměřovači jsi nikdy nečetl/neslyšel?

Vysokorychlostní - jsou dobrý v tom, že ti dva hned setřou sklo přímo před řidičem. Tak bych to chápal. Jinak rychlý ani při druhý rychlosti moc nejsou. Pravda, dobře to odhazujou, ale na normální autě jsou myslím rychlejší (305 určitě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji děkuji.

Nejlepší na ní je, že si s ní hrajeme napůl s tátou, ale platil jí jenom on :D

Jestli jsi viděl Otovo zlatý SL, tak to je možná ještě v lepším stavu :super, jenom ten lak stojí jaksi za... nic...

[upravil dne 30/9/09 Kropi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 roky později...

Tohle auto nějakou dobu vlastnil Řebík - byl jsem s ním pro něj ve Francii. Docela by mně zajímal další osud toho kočáru - doufám, že neskončil podobně jako ta vytuněná 406ka z Plzně, která chvilku po prodeji skončila někde na svodidlech.

[upravil dne 31/12/2012 15:47 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Kropi: Otovo zlatý SL má méně kilometrů, ale Vaše 604 s pěkným lakem je pro oko prostě lahodnější.

Medvěd: Auto stále má, ale schované v garáži. Pokud jsem slyšel teď na jaře dobře, převodovka se odporoučela, takže se bude dělat repas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...