Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Muj peugeot 309


Jennulda

Recommended Posts

Tak abych řekl pravdu motor není žádná slava co se týče výkonu.. spotřeba to jo to je super.. jinak je to nafťák 1.9 rok výroby ted bych kecal kdybych to věděl ale myslim že tak ten 89. musim kuknut do techničáku abych vam řekl podrobněji co je to za motor.. jinak rád bych ho taky upravil ale to je v plánu až jako poslední část.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to moc dobře :super s exterierem to bude u mě horši je tam prohnilý celý přední čelo takže nejdřív to vrátím do původniho stavu a pak se ještě uvidí, mám vplánu zavařit takové ty výlisky na dveřích zbavit se toho lemu co je z boku nad oknami na odvádění vody, pak upravit masku, nový pružiny a podobně.. sám ještě nevím vím že bych chtěl na to vínovou metalízu ale na to si ještě dlouho počkám protože myslím že tam toho bude víc na práci před tím lakováním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jé,promiň,už jsem to smázl,spletl jsem si večer vlákna:D To je důkaz že při práci se nemá chlastat:D

Ty žlábky na boku jsem chtěl dát taky pryč,ale pak jsem to někde na fotce viděl a byl to hnus:blicismajlik A střešní žlábky jsem chtěl dát taky pryč,ale pak je problém se zatékáním dveřma dovnitř....je to jedno s druhym:D Ale každopádně máš hodně dobře nakročeno!:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno ty žlápky na střeše udělam asi určitě do oken natáhnu nějaký další těsnění tak aby to nemělo šanci zatéct za okno. pak ty žlábky na těch dveřích ještě uvidím nejdřív si to navrhnu v PC v photoshopu a uvidím jak to bude vypadat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) mno ještě nevím . zatim je to ještě celkem daleko :).. ted mě trápí jiné věci.. a to ta elektřina.. do kufru do svítilny vedou tři dráty jeden je zelený a dva jsou červené. když je přeměřím měřákem tak zjistím že když měřim ty červené spolu tak naměřím 12V ale když na ně neco napojim tak se nic neděje. nechápu to takže asi povedu nově kápl od pojistkové skříně. jinak další problém je že jsem koupil koberec a zavezl to známé čalounici ad mi ho tam dá.. něchtělo se mi s tím hrát. mno a ona po té celé ploše ten koberec přilepila a jaksi se ted nemám jak dosta k palivovému čerpadlu a ani k plouváku. mno je to moje chby měl jsem jí to říct.. ale co se dá dělat, tak zatím mě to moc nevadí ale jak se něco poděla tak to bude sranda dostat ven.:(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno se to řešilo v 306kách,koukni...třeba ti to pomůže;) Jinak ten koberec:roll Taky jí to mohlo napadnout....tak leda vzít nožík,kolem ten koberec ořezat a vytrhnout.Jen aby to nenalepila na kabel a nešlo to i s ním:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak s tim světlem nwm. může to být v pojistkách zjistil jsem že jich je hodně po smrti tam. takže akoupim všechny a hodim je tam a uvidim.. ale nedavalo mi to logigu naměřit těch 12V a když napojim dobrou žarovku tak nic nebo jsem zkoušel klakson na to hodit a taky nic. nwm co ato je :D.. koupim pojistky a uvidim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...