Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PROSIM O POMOC!!!


Lomarinka2

Recommended Posts

Ja tady nechci zatahovat nic, s cim byste me vypiskali, ale vazne moc potrebuju pomoct..na tomhle foru je uzivatelka Lomarinka.. a ja na ni potrebuju jakykoliv lepsi kontakt nez mail, ktery ma uvedeny v registraci. Zkopiruju vam sem mail, ktery jsem ji dneska poslala, snad lip pochopite a pomuzete mi..prosim..jsme vsichni jen lidi tak mi to pro dnesek odpustte a primhurte oci...

Prosim te nezlob se ze te takhle obtezuju..ale vlastne neprimo kvuli tobe se se mnou dneska rozesel muj kluk. Vis, leta letouci jsem byla jedina, ktera se podle nicku Lomarinka dala najit..nevim jak jsi na nej prisla ty, ale najednou jsme dve..muj kluk je chronicky zarlivej.neveri mi ani slovo, a dneska byl ve skole a nasel si ve webfastu tebe. Samozrejem ze je presvedceny ze jsem to ja. no a vzhledem k tomu ze tu pises o nejakych srazech, tak si domyslel ze mu lzu a zahybam mu. Nevim co mam delat a tohl eje jedina vec ktera me napada.Vis, ja mam auto-zigulika a on si hned mysli, ze ty ses ja, uz jen proto ze pises na forum o autech... prosim..napis mi cokoliv, treba jestli bys byla ochotna mi nejak pomoct. treba mi aspon napis mail, ze si nevymyslim! ja uz nevim jak dal, on pro mne znamenal vsechno..ikdyz to nebylo vzdycky lehke.Prosim.. Ozvi se! ja jsem z Olomouce, tak bych i byla rada kdybysme se mohli sejit jen nevim odkud jsi ty, ale prosim..nenech me cekat at vim aspon ze to neni nejaky hloupy zert od nekoho ..jsem na dne..nenech me v tom, ikdyz me neznas.....Diky....DIKY!!!

Kdybyste nekdo neco vedeli prosim piste na Lomarinka@ol.ngbox.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem hodne zoufala. Zkus si to predstavit..nekoho milujes..vis sice ze je zarlivy ale jsi ochotny pro svou lasku obetovat mnohe veci, protoze ti za to vazne stoji..no a najednou BUM..aniz bys hnul prstem, prijde ti smska ze jsi nejhorsi svine na celym svete... koukas, neveris..nechapes... Chvilku nedychas a pak odpovis, neco v tom smyslu zeje to omyl..ale vysvetluj ze je to omyl, kdyz mas nick kterej neni z tech, co si bere kazdej:o/ navic jak rikam..do nedavna mel jen jednu majitelku.. na originalite mi az tak nezalezi, spis me mrzi, ze aniz bych cokoliv udelala, aniz bych mela moznost vysvetlit to tak, aby me poslouchal..je konec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, jenze to mate tezky..jasne ze premyslim jestli to ma smysl, porad se nechat jenom obvinovat, jenze ja ho mam fakt rada:o/ od vcerejska se jeset neozval.. a ja se mu taky neozyvam..je mi fajn z toho, ze mam cisty svedomi, ale mizerne proto, ze mi schazi:o(

TO admin..vazne se omlouvam..dekuju zejsi mi ty prispevky nesmazal vsechny, jsem rada ze tu mate pochopeni..akorat kdyby se Lomarinka(1) ozvala, asi by mi to mic pomohlo..

Vite, ikdyby to melo byt to posledni co mu reknu..nebo to posledni co mu hodim do schranky, ikdyby.. chci mu ukazat, ze ja jsem nic neudelala.. nechci aby si o mne do konce zivota myslel jenom ze jsem mrcha...

Jsem asi moc citova a do tohodle sveta prilis nezapadam-snilek kterej se vrta ve svete romantiky, poezie a lasky, ktery by za svou lasku dychal a ktery je shazovan porad nekam, odkud se nevybabra nikdy ve... ja ho miluju a on me myslim ma taky moc rad... jednou mi dokonce rekl, ze me tak podezriva proto, ze kdyby mi uveril ze ho mam tak rada jak rikam, a on si me pripustil k telu, tak bych mu mohla moc ublizit a to on nechce.. jenze ja mu nechci ublizit :..o((

chci ho mit rada..chci si s nim postavit vlastni svet, tak jako i on sammi mockrat naznacil ze by se mu to libilo.. chci ho... jenze kdyz budu chtit jen ja, stacit to nebude:o(

Problem je ze dneska mame jit k nasemu spolecnymu znamymu a ja ted nevim co mam delat.Nevim jestli tam pujde on, jenze ja mu musim zanyst CD co jsme mu slibili, a kdyz tam prijdu sama, bude jasny co se stalo, kdyz dorazi 20minut po mne...

myslite ze mu mam zkusit zavolat nebo napsat ze se sejdeme nekde predtim a ze tam pujdeme spolu? V ramci te jeho zarlivosti- kdyz tam prijdu sama, bude hned myslet ze ho tam jen pomlouvam, a ze si hned jdu postezovat(ikdyz jak jiste chapete, bych asi nemela s nasim kamaradem chut nic rozebirat)..

poradte prosim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lomarinka2: ono je fajn, že dneska ještě existuje někdo, komu něco říká cit, láska, romantika atd. Ale na druhou stranu, nic se nemá přehánět, a člověk taky musí umět být tvrdý a rozhodný, jinak to nejde.

Je fajn, že někoho moc miluješ, ale ten dotyčný by za to taky měl stát. A podle toho, co popisuješ, za to ten tvůj vysněný nestojí.

Píšeš "jednou mi dokonce rekl, ze me tak podezriva proto, ze kdyby mi uveril ze ho mam tak rada jak rikam, a on si me pripustil k telu, tak bych mu mohla moc ublizit a to on nechce..." - tak to je docela síla. Kdysi se mi stalo něco podobného (a byl jsem na tom tehdy mnohem hůř než ty), ale s odstupem času vidím, že šlo jen a jen o prachsprosté citové vydírání.

Každopádně, tak jako tak si budeš muset poradit sama, a rozhodnout se podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Já ti jen můžu napsat, co bych dělal já: odnesl bych ono CD-čko tomu známému, omluvil se mu, že nemám náladu na jakékoliv rozhovory a šel si po svých. Na nějaké dokazování a "ukazování, že jsem nic neudělala, aby si nemyslel..." bych se vykašlal, nemá to žádný smysl, pokud je to chorobný žárlivec, stejně tomu neuvěří... No, a když se ozve, řekl bych mu, že konec a hotovo. Jak se totiž říká, pro jedno kvítí slunce nesvítí, a časem určitě najdeš někoho, kdo tě bude mít opravdu rád.

A jen tak mimochodem, jestli smím být tak zvědavý, kolik je ti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci aby to znelo nejak osklive, urcite to tak nemyslim, ale tvuj kluk je tak trochu hloupy, kdyz se s tebou rozejde na zaklade toho, co zjistil, aniz by se to snazil nejak overit atd. Bal bych se zit s clovekem, ktery je schopny se se mnou kdykoliv rozejit kvuli nesmyslnymu omylu, navic s clovekem, ktery mi ani neveri. Ne, nechci ti nic rozmlouvat, z tveho textu je videt, ze jsi hodne zamilovana a preju ti, at to vsechno dopadne podle tvych predstav.

Mihcal 206 : Ja osobne jsem zamilovan do ovoce, hlavne do citronku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oddie-> dekuju za tvoje slova..vis docela mi t pomaha ze to nemusim uplne dusit v sobe..problem je ze on dokaze byt uzasne mily, a ja jsem pak v sedmem nebi..no a pak kdyz prijde takovyhle probuzeni, tak jsem zase..vis kde:o( prave proto ze si rikam, jak nekdo kdo umi byt tak uzasne prijemny a "idealni" muze byt tak hnusny a podly... a v tom omente mi rika ze jinej neni a nebude. ze ja pro nej nejsem dost dobra motivace aby se menil.) Je to tezsi..a vzpomen si na svoji lasku, ktera ti nevysla... jak asi pro tebe bylo jednoduche rict prost "je konec"? Jsme spolu 1,5roku. Prvniho pul roku u mne tak casto spaval, ze jsme spolu temer bydleli..takze mi pripada jaokobysme spolu byli vecnost...

mne je 20, jemu je 20,5 pro upresneni..

jasne jsem mlada..mam spoustu casu.. atd atd atd..jneze ja si tak nepripadam.. chci rict-ono je to tezky, kdyz nejsem na zadny ulety, a opravdovej vstah ma pro mne velkou cenu..to co bylo uz nikdo nevymaze, a nebylo to vzdycky spatny.o( S tim citovym vydiranim mas pravdu..obcas mi to tak vic nez pripada.. nekdy mi dokaza uzasne vypravovat jak v praci flirtuje s kolegini.. a kdyz ho upozornim at toho necham, ze mi to nedela dobre, a at mi rekne jestli je to pravda nebo ne, jen se smeje..ja vlastne ani nevim, co z tech jeho "srandicek" muze byt pravda. Pak se divi, ze kdyz rekne jen neco bezneho z prace, ze z toho radost nemam.. ze zarlim..ikdyz on to pocituje nejmin.. Podiva se na divku na ulici a hned me s ni srovnava-styl-mohla bys taky zhubnout atd..kdyz ja jen reknu ze kluk co prosel byl fesak, je skoro rozchod.. jenze pak zase prijdou chvile, kdy se z nej muzu pominout laskou..

S tim znamym je to slozitejsi..ja mu nemuzu nerict duvod, proc s nim nemuzu mluvit... je to komplikovanejsi... nic by mi nerekl ale myslel by si ze je to kvuli nemu:o( a to ja zase nechci.

Honan---> mas pravdu..strach to je..vzdycky totiz muze najit neco, co by se mnou mohl spojit.. dost casto ho chci slyset nez jdu spat i proto, ze se chci ujistit ze je vsechno v poradku:o(((

Ach jo, lidi..laska je tak horce krasna, ale umi bolet vic, naz jakakoliv rana od zivota:o(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věřím, že je to těžké. Když mám vzpomenout, kdy jsem musel poprvé říct "je konec" - to už je hodně dávno, ale vzpomínám, že to bylo fakt strašné. Mnohem horší, než když jsem to poprvé od někoho slyšel...

To, co teďka napíšu, bude sice strašně cynické, ale když to říkáš podruhé, potřetí, počtvrté..., už to tak hrozné není. Bohužel ale je to tak, ani když s někým chodíš 1,5 roku, neznamená, že to musí být ten pravý. S jednou bývalou jsem byl 4(!) roky, a pak jsme se rozešli (a dodnes spolu tancujeme, víc jak 8 let, to je teprv palba :) ).

Taky nejsem moc na nějaké úlety, a beru vztahy vážně. Ale citové vydírání si už líbit nenechám - jedna bývalá mi totiž kdysi vyhrožovala sebevraždou, to je teprv svinstvo, to bych vám nikomu nepřál. A přitom jen zkoušela, co vydržím...

To, co popisuješ, jak se chová, co říká - no tak za to by zasloužil nakopat! To si dejme tomu může dovolit kamarád, ale přítel... to je hnus. Tohle říkat té mojí, tak dostanu pěstí (a kopačky k tomu). Fakt si nedovedu představit, že bych s ní měl takhle zametat, nebo že bychom se měli navzájem nějak podezírat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..jednou mi prisel a rekl mi ze sedel s tou kolegiy v busu a zacalmi vakladat jak po ni tam nekdo vyjel a ze ona ho odmitla..jen jsem si dovolila rict ze u ni je to prednost ale to ze ja dokazu odmitnout je kec, a taky jsem se jen tise zeptala, jestli s i k ni prisednul on a uz jsem byla ta nejhorsi a nejvetsi zarlivka a on uz mi radsi nic nerekne atd atd.. ja netvrdim ze se mi jeho chovani libi, a netvrdim ze se kvulitomu i nepohadame..on mi rika ze kdyz rekne neco abych zarlila ze je to ok..kdyz to reknu na oplatku hned jak zacne on, ja, tak jsme nejvetsi ... a hned je presvedceny ze to co rikam je pravda... Kdyz mu reknu ze me to stve, tak mi rekneproste si najdi jinyho, ja jinej nebudu a kdyz se ti nelibim tak jdi.. jenze ja ho mam vazne rada:o( ja vim ze takhle jak je s nim byt nechci, jenze prad se nemuzu zbavit myslenky ze bude lip...procitam si jeho stary dopisy a brecim jako zelva nad tim, ze ten kluk se kterym jsem si kdysi zacala je pryc... ale ja porad cekam ze se vrati.. doufam:o( Takhle to taky nechci, ale porad doufam ze si uvedomi ze pro nej znamenam vic a zapracuje taky.o(

Ted jsem to nevydrzela..poslala jsemmu sms kvuli tomu odpoledni.napsala jsem tam jen ze na nej pockam nekde ve meste, a at me prozvoni jestli to sedi a nebo da vedet at tam neceka..zatim se neozval..j eto hodinu.. on je v praci a za chvili konci..nejistota je desna mrcha.o(( ja nevim co mam delat..chci ho zpatky..ale milujiciho, a touziciho byt se mnou:o((

ach jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslyš, vážně ti nechci brát iluze, ale skutečně se na to vykašli. Nezmění se, nebude jako dřív. Prostě to hoď za hlavu, za čas to přebolí...

Tak, mějte se tu hezky a moc tu nezlobte, já mažu z práce dom. Možná sem přes víkend nahlídnu, možná až v úterý, nevím. Ale každopádně, a? je tu v to úterý lepší atmosféra!

Doufám, Lomarinko(2), že si tu v úterý přečtu, že sis místo tohohle hulváta pořídila nějakého super kluka, a místo žigulíka super pežotka ;) (to druhé neber zas tak vážně, to bylo jen takové přátelské rýpnutí, sám jsem měl žigulíky dva, a nemůžu si stěžovat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to vul a nezaslouzi si byt s takovou citlivou holkou jako jses ty. Ver mi, najdes lepsiho, kterej ti nebude delat schvalnosti a nebude te zbytecne trapit a ty do nej budes zamilovana stejne, nebo jeste vic, nez tady do toho. Vim ale ze mi neveris, taky jsem neveril.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Urbanek Tomas

ber to tak ze si nasel jinou a ted se snazi abys citila ze za ten rozchod muzes ty. Z toho si nic nedelaj, kdybch se chtel rozejit s nukynou tak to udelam stejne, jako ten tvuj vycuranek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslis? kdyz vcera nasel tady u vas Lomarinku (1), psal mi ze je z toho znicenej, ze se mu udelalo strasne spatne...

myslis ze to udelal schvalne?

Tomu se mi ani nechce verit...

Tedka jsem mu poslala 2.sms..jedna se o toho kamarada..proste se s nim chci domluvit ze by mu ty cd dal on..j ase mu asi tezko podivam do oci. zkousela jsemmu volat ale tipnul mi to..asi je nekde s kolegy v hospode-to on ma rad..ale nechapu proc me tak ignoruje..:o(

porad doufam ze pravdu nemas..

je pravda ze kdyz jsem s nim mluvila vcera vecer po telefonu, nebyl neprijemnej..porad jsme si myslela ze to bude OK..jenze to ted nechapu proc mi nevezme telefon..lidi..ja to uz nevydrzim.o(((((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...