Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PROSIM O POMOC!!!


Lomarinka2

Recommended Posts

Ja tady nechci zatahovat nic, s cim byste me vypiskali, ale vazne moc potrebuju pomoct..na tomhle foru je uzivatelka Lomarinka.. a ja na ni potrebuju jakykoliv lepsi kontakt nez mail, ktery ma uvedeny v registraci. Zkopiruju vam sem mail, ktery jsem ji dneska poslala, snad lip pochopite a pomuzete mi..prosim..jsme vsichni jen lidi tak mi to pro dnesek odpustte a primhurte oci...

Prosim te nezlob se ze te takhle obtezuju..ale vlastne neprimo kvuli tobe se se mnou dneska rozesel muj kluk. Vis, leta letouci jsem byla jedina, ktera se podle nicku Lomarinka dala najit..nevim jak jsi na nej prisla ty, ale najednou jsme dve..muj kluk je chronicky zarlivej.neveri mi ani slovo, a dneska byl ve skole a nasel si ve webfastu tebe. Samozrejem ze je presvedceny ze jsem to ja. no a vzhledem k tomu ze tu pises o nejakych srazech, tak si domyslel ze mu lzu a zahybam mu. Nevim co mam delat a tohl eje jedina vec ktera me napada.Vis, ja mam auto-zigulika a on si hned mysli, ze ty ses ja, uz jen proto ze pises na forum o autech... prosim..napis mi cokoliv, treba jestli bys byla ochotna mi nejak pomoct. treba mi aspon napis mail, ze si nevymyslim! ja uz nevim jak dal, on pro mne znamenal vsechno..ikdyz to nebylo vzdycky lehke.Prosim.. Ozvi se! ja jsem z Olomouce, tak bych i byla rada kdybysme se mohli sejit jen nevim odkud jsi ty, ale prosim..nenech me cekat at vim aspon ze to neni nejaky hloupy zert od nekoho ..jsem na dne..nenech me v tom, ikdyz me neznas.....Diky....DIKY!!!

Kdybyste nekdo neco vedeli prosim piste na Lomarinka@ol.ngbox.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lomarinka2: to je hodne smutne, co se Ti stalo. Bohuzel ted to zalezi na Lomarince1, ale hlavne na Tvem priteli. Je fakt haluz, ze jste se sesly 2 se stejnym nickem.

Mozna, nez nahaneni Lomarinky1 by bylo lepsi se zamyslet nad tim, jestli ti to stoji za to byt s nekym, kdo ti neveri a mysli si, ze mu zahybas..... nevim... to tady asi pitvat nemusim....

BTW: a nemohla to udelat nejak jeho ctitelka?

No nechme radsi speklaci......

Rad bych ti pomohl, ale nevim jak :( howgh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jak vidis, tak si toho mozna vsimlo vic lidi, ale ne kazdy ji zna...

s tim zamyslenim..jo neco pravdy na tom je..ale zlomeny srdce je zlomeny srdce..nerikam ze tohle bylo poprve-to podezrivani zbytecne.. ale jsou takovy ty chvilky, co stoji za to to zkouset znovu..a znovu...dokud ti ten druhej nerekne do oci jdi do hajzlu..jako mne dneska..ale zase me napadaji veci typu-kdyby me nemel rad, proc by mi to prijel rict osobne, kdyby mu namen nezalezelo, proc by mi zkousel prozvanetjestli jsem ok.. Kdyby..kdyby... jenze kdyby mu na mne zalezelo, veril by ze je muj jediny... ze jineho nechci... veril by ze pro mne znamena vsechno co mam.. a veril by hlavne mne! ja vim..a uznavam ze mas urcite v jiste mire pravdu..jenze...

Ja vim ze mi s tim muz epomoct jen ona..proto doufam ze ikdyby mi na nio nikdo kontakt nedal, ze ji aspon o mne rekne... nebo ze mi nekdo opravdu pomuze a napise neco co mi pomuze ji najit.. je pravda ze tech nahod je moc..Lomarinka a taky z Olomouce..nevim, zacinam premyslet nad naschvalem, ale proc by psal(a) sem a ne nekam do seznamky, kdyb yto mel byt naschval? proc bi ji(ho) zajimalo jak co vylepsit na peugeotovi? Zvlast kdyz ja mam super vypadajiciho uzasnyho zigulika ;o)..proste kdyby..jsi fajn ze jsi napsal a moc ti za to dekuju.. jsem rada ze aspon vidim ze to nekomu neni jedno..diky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milá Lomarinko2, pomoci si můžeš jen a pouze sama. A to tak, že milého chronicky žárlivého "přítele" pošleš do háje a zapomeneš na něj. Asi to zní hodně tvrdě, ale věř mi, že dobře vím, o čem píšu. Zlomené srdce je sice zlomené srdce, ale vztah, ve kterém s tebou bude někdo jen zametat, nemá smysl. Vyzkoušeno na vlastní kůži... Moc nemám chu? řešit něco takového na fóru o autech, ale jestli to chceš probírat, klidně se ozvi na mail (atcc@seznam.cz)

Hodně štěstí přeje Oddie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lomarinka2 jo to je teda vazne problem. No nevim co je ten tvuj zac ale chapu te ale na druhou stranu trosku i jeho ale ze se nastval ale zase ho nechapu proc si nenecha od tebe vysvetlit ze to nejsi ty. No ale to je s nim takhle uz od zacatku?? Myslim ze kdyby te miloval tak ti bude verit ze ho milujes a ze chces byt s nim a ne mu zahybat. Proste ted se neuraz ale je to vul. Teda jestli si mu treba neco nekdy neprovedla a on ztratil duveru. No ale to je mezi vami.

Mylim ze kdyby se ti ozvala Lomarinka1 tak se to stejne nevyresi. Urcite za to nemuze nikdo jinej nez vy dva - ty a on. Proste jaky si to udelas takovy to mas. Da se rict ze souhlasim s Oddiem.

Oddie: Nevyuzivej situace k seznameni se zhrzenou a laskou nestastnou holkou. No i kdyz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P205XR=> vole... Ničeho nevyužívám. Nejsem padlej na hlavu, za prvé, přítelkyni mám, a jsem s ní víc než spokojenej; a za druhé, seznamování po internetu apod. považuju za vůbec nejhorší možnost - a notabene s někým, kdo je v téhle situaci. Takže, kámo, jsi vedle jak ta jedle, akorát jsem to tu prostě nechtěl pitvat a radši případné postřehy a zkušenosti poslat mailem, pokud by byl zájem... Ale koukám, že je lepší se na všechno vys...., aby člověk nebyl za vola. Jo, a mimochodem, Lomarinka2 je z Olomouce? Já jsem z Prahy, to je poněkud z ruky, ne? Nevím, jak vy, ale já už jsem poněkud starej na to, abych věřil na vztahy na dálku.

Pěknej den...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nerozčiluju se, jen mě to trochu otrávilo. Ale máš pravdu, když to zpětně po sobě čtu, tak to tak klidně mohlo vyznít... Takže ještě jednou na vysvětlenou, nemám žádné postranní úmysly :)

To by ses asi divil, kvůli jakým věcem se tady v práci rozčiluju. Nějak mě to tu při tom pátku s..., už abych mazal domů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...