Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Slovencina do RT3


Jurko

Recommended Posts

tak ja som to vyskusal ale tak, že nakolko mam fw. 6.62 tak som skopcil upravený subor na tento fw. a prehodil som jazyk. Všetko krasne fungovalo, uplne všetko preložene, len škoda, že mi to vypisovalo hlasku cd nesuhlasi s verziou softv. aj ked som tam cd už davno nemal. Vypisalo to vždy pri naštartovani auta. Musel som to riešiť tak, že som nahral original fw. 6.62 a opäť všetko anglicky :-( Škoda že sa bojim prehrať aj soft. na 6.63 , nakoľko radsej anglicky ako nove RT3.

Ale aj tak velka vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: patko79

:super:super:super:super si borec, už som to stiahol a zajtra to odskúšam, kope ľudí si tým urobil radosť a niektorým ušetril robotu ;););) Pekné vidieť, že nejde vždy len o prachy a niekto rád čosi urobí len pre dobrý pocit:super

O prachy půjde až se to někomu nepovede přehrát. Ono je trochu rozdíl dát jsem link na CD a zkuste, než že to provede autor na vlastní zodpovědnost. 90 % majitelů RT3 nemá poslední verzi fw. a musí updatovat.

Každopádně gratuluji k textům do SK. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

Původně zaslal: patko79

:super:super:super:super si borec, už som to stiahol a zajtra to odskúšam, kope ľudí si tým urobil radosť a niektorým ušetril robotu ;););) Pekné vidieť, že nejde vždy len o prachy a niekto rád čosi urobí len pre dobrý pocit:super

O prachy půjde až se to někomu nepovede přehrát. Ono je trochu rozdíl dát jsem link na CD a zkuste, než že to provede autor na vlastní zodpovědnost. 90 % majitelů RT3 nemá poslední verzi fw. a musí updatovat.

Každopádně gratuluji k textům do SK. :super

Ale predsa to už je každého osobná vec, či to skúsi alebo nie? Ja som si upgreadoval sw sám, podľa návodu a pochybujem že v Peugeote to robia nejak inak. Ďakujem všetkým za návody, pretože je super ak nie všetkým ide iba o prachy. Veď aj on to mohol kľudne začať upgreadovať žiadateľom osobne, hold vidím, že nie som sám, ktorý sa živí zamestnaním a vo voľnom čase pomáha cudzím aj keď autá to nie sú;)

Nehovorím, že upgread nie je nebezpečný, ale riziko sa dá znížiť na minimum, stačí trocha čítať a rozmýšľať:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petertn1

Původně zaslal: Milhaus65

O prachy půjde až se to někomu nepovede přehrát. Ono je trochu rozdíl dát jsem link na CD a zkuste, než že to provede autor na vlastní zodpovědnost. 90 % majitelů RT3 nemá poslední verzi fw. a musí updatovat.

Každopádně gratuluji k textům do SK. :super

Dakujem vsetkym. Ako som uz hore pisal kedze nemam skusenosti s nahranim do inych typov vozidiel ako do mojho (a este do kamaratovho co viem ze ma posledny firmware), nemozem zarucit ze to bude vsetkym fungovat. Prave preto je to tu, aby sa to otestovalo. Pri samostatnom prehadzovani jazyka nie je co pokazit a nehrozi ziadne riziko, len si treba zistit verziu softu. Je to beta verzia prekladu, tak sa daju ocakavat drobne chybycky v preklade, ktore mozem po skusenostiach tych co to otestuju postupne odstranit. K tomu update softu: Podla mna ked je konfiguracne CD stiahnute s overenych zdrojov (napr. Eurovan2.com), a postupuje sa podla navodu nie je co pokazit. Sam som to vyskusal niekolkokrat a nikdy som ziaden problem nemal. Ked je niekto ochotny prist ku mne, rad mu s updatom softweru pomozem. Ved aj v origo servise ked pridete soft. vam prehadzuju s toho isteho CD, tym istym sposobom. Ti co updatovali RT3 neuspesne podla mna nieco robili zle, alebo sa neriadili navodom.

[upravil dne 11/8/09 petertn1]

[upravil dne 11/8/09 petertn1]

[upravil dne 11/8/09 petertn1]

Súhlasím s tebou, že niečo mohli, ale aj nemuseli pokašľať. Veď si zober, koľkí si overia integritu napálených dát? Koľkí najskôr prečistia mechaniku RT3 aby sa fakt nič nepos.alo? Koľkí si aspoň porovnajú počet a veľkosť stiahnutých a napálených súborov?

Tu latí trojnásobne dva krát meraj a raz rež :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najlepsie ako bezproblemovo updatovat na slovencinu by bolo vhodne radsej kupit originalne sw cd s verziou 6.63 a potom pouzit cd so slovencinou. Stale mat nastartovany motor a vediet ze mechaniku mate bezproblemovu /nemali ste problem s citanim original cd/.

Ja uz som sw v RT3 prehraval asi zo 12krat a nikdy sa nic nestalo.

Raz dokonca som dal do CAN verzie RT3 cd s VAN verziou a RT3 bola na 5minut po zamrznuti mrtva. Potom sa prebrala a nacitala sw uz zo spravne vlozeneho cd s CAN verziou.

Mozno niekde vam prehraju sw a zaplatite iba to prehratie cd vam aj tak netreba. Ja to skusim takto. Svagor ma RT3 v 407 a tam mu to skusim. Prosim o odkaz na SZ. Dik.

[upravil dne 11/8/09 ludo306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mam aj ja slovencinu na svojej RT3. Vsetko je uplne super, za co možem len dakovať petrovitn1. Mal som pred tým fw. 6.62, potom čo som sa tu dočital, tak som sa velmi obával prehrat fw. Ale nakoľko by mi to nedalo spávať a aj tak by som to raz spravil, tak som sa rozhodol spraviť update. Stiahol som od petra fw. 6.63 aj s upravenou slovenčinou, napalil( max rychlosť + skopcenie do pc, teda overenie napalenia) Naštartoval som auto 407 sw, vložil cd, displej sa vypol a za pár sekund zapol, potom sa ma spýtalo či chcem nahrať novy fw, to som potvrdil, a začalo kopčit, 2 x ( 0-100%) potom sa resetol, nabehla obrazovka ako keby bol už koniec, následne zacalo este nieco nahravať, pričom stale blikala kontr. diodka. este sa raz resetol a hodilo ma na nastavenie času a datumu, cd vyšlo. Toď vše :-)

Ešte raz dík Petertn1:potlesk:super

[upravil dne 11/8/09 Brandy20]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...