Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Drobné ohlédnutí za srazem, poděkování


jarajarda

Recommended Posts

Taky se s Aluškou přidáváme k ostatním spokojeným účastníkům. :potlesk

To špatný počasí opravdu asi nemohlo přijít o něco později (dnešní by bylo ideální). :( NJN tak snad příště. Alespoň, že spanilka a program na letišti dopadl na výbornou (jízda 407 coupé 2.7HDI super (i na ten automat bych si asi zvykl)).:super

Jediné co by se dalo vytknout je to už Medvědem zmiňované prase, které bylo trochu k jídlu až kolem deváté večer. To krčmář opravdu moc nevychytal. :nevim

P.S. Obdivuju ty kteří vydrželi stanovat až do neděle. :mrk

[upravil dne 19/7/09 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktéž se přidávám ke spokojeným peugeoťákům:autDobře vydařený víkend až na sobotní průtrž bylo vše :super

To: Paul Jane- teprve v neděli ráno jsem si vzpomněl, že jsi chtěl kapalinu.Tímto se omlouvám a příště se klidně připomeň:papa

[upravil dne 20.7.09 Zipík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych verejne podekovat Minimaxovi a ostatnim za perfektni maso :-)

dale si nejvetsi pochvalu zaslouzi Blizzard s Matesem306 a Vix s Jaroujardou za pomoc pri oprave auta

K tomu narazniku bych jeste doplnil, ze prestala jit klimatizace (tedy foukat chlad) a prestal fungovat zapalovac. Takze kdyz se dari, tak se dari :D

Sraz byl krasny, za projevena prani a kondelnce dekuji Scratch a Miss Scratch :-)

PS: Arwen nas vitala jako kdybychom vylezli z Endeavour :-)

Jo a taky Premek za zapujceni naradi, a jeste jeden slovensky clen nam tam nechal taky jeden klic a Neonovi za poskytnuti námi horecne hledaneho klice 16\"

a taky za blokaci krizovatek, abych na tu dvojku z letiste vubec dojel do kempu :D

[upravil dne 20/7/2009 Scratch]

[upravil dne 20/7/2009 Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za sebe a za tu co semnou ještě stále bydlí chci také poděkovat za fajnový sraz ikdyž počasí jste prokaučovali teda :D:D:D - Myslím, že to vyšlo dobře , základ byl letiště bez deště a to vyšlo.

Jen dodám, že ačkoliv byl náš stan v 18:00 uvnitř absolutně suchý , v 00:00 už tomu tak bohužel nebylo:( , ale kombíček nás ochránil ikdyž dvě noci bysme v něm asi nedali . :D

-Jak dopadla plocha kempu po našem odjezdu? Když si vybavím, že já jel první po koberci a nešloto zlehka tak se bojím fotky z odpoledních hodin :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jel si popredu, ale pozadu, to uz chce fistrona, kazdopadne jsem si pri couvani hrabnul az nahore, kdyz se tam kde se vzal tu se vzal Minimaxa :D

Ja mel stan suchy, ale zato do auta krapet zateklo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak i já musim (jako vždycky) poděkovat organizátorům za výbornou organizaci. Myslim, že se všichni i přes menší nepřízeň počasí bavili výborně a vo vo vo tom to přeci je, ne?

Jedinej problém mám stále s absencí spánku ... z pátka na sobotu 4hod. a ze soboty na neděli 2,5hod a na dnešek 5hod, protože jsem měl večer důležitou akci, kde jsem nesměl chybět, takže pro příští sraz navrhuju, aby měl den minimálně 30hodin, je možný to zařídit?? Díky :roker:D:D

Chomutov na 90% nedám, ale každopádně při další příležitosti konání srazu se na vás jako vždy přijedeme kouknout ... :mrk

Neons:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poděkování i za mě a hezčí polovičku, bylo to opět super! Ani vlahý letní deštíček nám náladu nezkazil, nejsme z cukru, ne? :mrk

Problém s nedostatkem spánku sdílím s Neonem, ale to už tak nějak ke srazům patří. Těch 30 hodin by se hodilo, ale ani ne tak kvůli spánku, ale aby si člověk mohl dýl užít těch super lidí, co tam jezdí!

Tak zase příště, těšíme se :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, přidávám se poděkování organizátorům za bezva přípravu. Akce se se prostě jedním slovem \"POVEDLA\" stížnosti na počasí adresujete \"Nahoru\". Orienťák jsem prostě nepochopil a na první kontrole vzal \"KUFR\" neb jsem se domníval, že se tam posádky předcházejícíh vozidel, které jsem zaregistroval, stavily na svačinu. Zpracování příštího itineráře, bych prosil i pro ty \"Méně nadané\".

Muzika mě v noci žádná nevzbudila ale zato si dvakrát někdo přitápěl v autě a to se přeslechout nedalo - na vojně jsem žažil horší podmínky a taky jsem to přežil.

Tak HURÁÁÁ na další sraz.

Ještě jednou DÍK - FrantaCV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky musím poděkovat Wolfíkovi,Chinchile a Trundíkovi za super víkend!!

A taky ještě patří dík Zipíkovi,Falkovi605 a Dzana.m za to,že svejma miláčkama blokovali při spanilce hlavní silnice na který jsme najížděli. To aby se nám tam nemíchali nějací šmejdi..:D

[upravil dne 20/7/09 KoudaK]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já s Kubíkem se přidáváme a děkujeme Jirkovi,Chinchile a Trundíkovi za obětavost při pořádání Šebetovského srazu a hlavně za pěkné ceny :super

Jen škoda těch 700 trestných bodů ve 2.etapě :nevim:papa

A jak tak koukám na výsledky,tak jsme byly dvě osádky takto \"oceněné\" :D:papa

[upravil dne 22.7.09 Pepito]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: FrantaCV

Muzika mě v noci žádná nevzbudila ale zato si dvakrát někdo přitápěl v autě a to se přeslechout nedalo - na vojně jsem žažil horší podmínky a taky jsem to přežil.

O tom nic nevím... můj Ragazzon s Remusem nemohli být moc slyšet:D:D a Katky duplex taky určitě nee:D:D

Se teda moc omlouvám, že jsem tě vzbudil:mad:

[upravil dne 22.7.2009 jiri106xs]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: permonik7

Taktéž se přidávám k poděkování za sraz. i když jsem prchla už v pátek v noci. Zřejmě to byl na delší dobu můj poslední velký sraz a moc za něj děkuju organizátorům i všem zúčastněným:papa

Tobě se už mezi námi nelíbí ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...