Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

UPOZORNĚNÍ!!!! - Čtěte!


Recommended Posts

Hoši co Vám mám vykládat :roll Pokud bude dneska hezky a večer nebude chcát můžeme parkovat v areálu avšak pokud bude i dnes stejná čína jak byla včera a terén bude prosáklý tak není reálné parkovat na ploše jelikož bysme se pak nedoplatili za úpravu terénu do původního stavu!!! Pěkně mě to počasí se...:bacha ale bohužel nikdo neví jak bude je taky možné, že víkend bude se sluníčkem a už se vypršelo :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím většinou Šebetov co se počasí týče vyšel, i když to mnohokrát ještě těsně před akcí vypadalo všellijak. Nemalujme čerta na zeď - jen bych se společně s organizátory přimlouval za podstatné omezení jízd po případně rozmoklé pláži (může být, že najedeme za sucha a teprve potom přijde ceďák) - loni v neděli to v campu vypadalo jak po těžké a dlouhotrvající bitvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to pocasi je desive ale co jsem koukal tak by se melo alespon tam snad podarit tady vplzni je ted 30 vestinu tak uvidime :)

to : Pe.tr : nerikej nic sezerem se s tim se pocita, vezem toho dost jak k piti tak k jidlu :) jen doufam ze se budem mit kam schovat v pripade deste ale ten snad nepride a v prinejhorsim budem chlastat v aute :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak bohužel nedorazím :( dnes ráno mě zákeřně přepadla bolest v krku že sotva mluvím a z nosu mi teče jak z okapu...:blicismajlik takže místo srazu budu ležet a chlastat čaj:(

takže se tímto omlouvám všem kdo se mnou počítali...

ps: pokud by se mi udělalo trochu lépe možná bych se stavil v sobotu večer na otočku:myslimpředat pár bacilů at v tom nejsem sám:D

přiji všem at si to užijí a at moc neprší:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...